Tибетска рецепта за подмладяване на организма

  • 4 283
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Пробвах я и съм много доволна!Свалих 12 кг., подобрих си храносмилането, нямам стомашни проблеми.Кръвното ми е нормално вече, нямам главоболие!Чувствам се много добре!
Пробвайте, няма да съжалявате!

Инфото е от нета, но схемата за прием на капките е същата.
РЕЦЕПТАТА:
 Трябва да почистите добре и да измиете 350 гр. Нарежете го на ситно и го скълцайте в порцеланово хаванче, с порцеланова лъжичка. След това отмерете 200 гр от сместа (гребнете от долната част, където има повече сок) . Сложете сместа в стъклен или глинен съд, залейте с 200 гр. спирт и затворете плътно съда.

Разтворът се държи на тъмно и прохладно място 10 денонощия. После се прецежда през плътна тъкан (няколко слоя марля) и оставете да престои още 2-3 дни.

Настойката се пие със студено мляко (50 гр на прием) 3 пъти дневно 20 минути преди ядене, на капки, по схемата:

1-и ден: закуска - 1 капка; обед – 2 капки; вечеря – 3 капки
2-и ден: закуска- 4 капки; обед – 5; вечеря – 6
3-и ден: закуска - 7 капки; обед – 8; вечеря – 9
4-и ден: закуска - 10 капки; обед – 11; вечеря – 12
5-и ден: закуска – 13 капки; обед – 14; вечеря – 15
6-и ден: закуска – 15 капки; обед – 14; вечеря – 13
7-и ден: закуска – 12 капки; обед – 11; вечеря – 10
8-и ден: закуска – 9; обед – 8; вечеря – 7
9-и ден: закуска – 6; обед – 5; вечеря – 4
10-и ден: закуска – 3; обед – 2; вечеря - 1

От 11-ия ден се приемат по 25 капки с мляко 3 пъти дневно преди хранене, докато не се изпие настойката. Повторен курс на лечение се прави най-рано след 6 години.

Чесновата настойка пречиства организма от мазнини, шлаки, подобрява общата обмяна на веществата, еластичността на кръвоносните съдове, предпазва от инфаркт, стенокардия, склероза, паралич и образуване на тумори, подобрява зрението. Но ако по време на приема почувствате дискомфорт или се обостри някое хроническо заболяване, ще се наложи да прекратите подмладяването и да се обърнете към лекар.

# 1
  • Мнения: 1 101
Офф про4етох темата 2 пъти но не можах да разбера какво
 
Цитат
Трябва да почистите добре и да измиете 350 гр. Нарежете го на ситно и го скълцайте в порцеланово хаванче
Може би след като е Чеснова настойка става въпрос за Чесън newsm78

# 2
  • Мнения: 382
Да, за чесън става въпрос. Аз отскоро имам асматични оплаквания. Има ли смисъл да се захващам  с атзи рецепта? Иначе е много хубава,браво на авторката!!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 098
Офф про4етох темата 2 пъти но не можах да разбера какво
 
Цитат
Трябва да почистите добре и да измиете 350 гр. Нарежете го на ситно и го скълцайте в порцеланово хаванче
Може би след като е Чеснова настойка става въпрос за Чесън newsm78
4есън е,да.4ела съм за тази рецепта,отзивите бяха добри.В България това го правят с кисело мляко и пресен 4есън.

# 4
  • Мнения: 1 877
Аз съм го прилагала това нещо (може да се повтаря през 5 години),но за ефект не мога твърдя,че е имало - поне не свалих нито едно кило... Simple Smile

# 5
  • Мнения: 93
Цитат
От 11-ия ден се приемат по 25 капки с мляко 3 пъти дневно преди хранене, докато не се изпие настойката. Повторен курс на лечение се прави най-рано след 6 години.

Доколкото разбирам 3 пъти по 25 капки, така ли? Да не взема да сбъркам.  Laughing
Иначе аз обичам чесън и не е проблем да приложа терапията. Надявам се да има ефект при мен.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 512
Ох като прочетох,че си свалила 12 кг.така се зарадвах до момента в който установих,че трябва да се използва чесън. Ако знам,че ще сваля и аз толкова килограми ще се напъна да го пия.Ама знам ли  newsm78.

# 7
  • Мнения: 1 877
Ох като прочетох,че си свалила 12 кг.така се зарадвах до момента в който установих,че трябва да се използва чесън. Ако знам,че ще сваля и аз толкова килограми ще се напъна да го пия.Ама знам ли  newsm78.
Но той почти не се усеща като го смесиш с прясното мляко,което трябва да е студено

# 8
  • Мнения: 1 101
Имам един въпрос спирта какъв трябва да е newsm78

# 9
  • Мнения: 3 306
дядо ми го по това  Laughing  ама килограми не е свалил

# 10
  • в провинцията
  • Мнения: 249
дядо ми го по това  Laughing  ама килограми не е свалил
А подмлади ли се?

# 11
  • Мнения: 1 877
Имам един въпрос спирта какъв трябва да е newsm78
Чист,възможно най-високия градус

# 12
  • Мнения: 3 306
дядо ми го по това  Laughing  ама килограми не е свалил
А подмлади ли се?
          hahaha 

ne  Naughty   Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
Мама я има тази рецепта. Прилагала съм си я. Не помня да е имала такива драстични ефекти в/у теглото ми.

# 14
  • Мнения: 111
Мойе и да пробвам. Поне се знае, че чесънът е полезен. Само малко се приъеснявам, мъжът ми да не започне да ме избягва по време на терапията  Laughing!

Общи условия

Активация на акаунт