Кое е най-странното име, което сте чували-8

  • 92 138
  • 1 507
  •   1
Отговори
# 1
  Негослава, най-малкото, защото е задължаващо.

# 2
  • Мнения: 1 938
Ташонка. Thinking

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Мянка Whistling

# 4
  • Мнения: 242
Оя за момиче,и Сокол за момче!!!!!!!!

# 5
  • Мнения: 3 675
Кета, днес по новините по БТВ даваха жена с такова име в някакво село без вода или нещо от сорта.

# 6
  • Мнения: 4 435
Кета, днес по новините по БТВ даваха жена с такова име в някакво село без вода или нещо от сорта.

Аз пък съм го чувала толкова често това име,и никак не ми е странно. Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 231
Не съм чела предните теми, но за мен "Минетт" е най-странното име, което съм срещала....сблъсках се с него в работата ми преди време и направо се облещих  Shocked В първия момент си помислих, че не съм го прочела правилно и попитах жената как й е името....еми оказа се, че правилно бях прочела  Confused

# 8
Имах колежка , която се казваше Трепка ,
а лелята на мъжа ми се казва Пацка  Laughing

# 9
  • Мнения: 728
На мен Корнелия ми звучи много странно... Rolling Eyes Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 336
Едни познати кръстиха дъщеря си Ея, а други Габриела-Адел.

# 11
  • Мнения: 39
Вериета, Карамфилия, имам клиентка,която е българка /понеже живея в Кипър/ и се казва Йордания newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 565
Хах, много се забавлявам с тази тема. Сега я виждам, даже и някои от старите из4етох. Понякога хората наистина измислят уникални глупости. Това, на което съм попадала аз е покъртително- млад мъж подава молба в съда,за да си смени името, което е... Кур4о. Кръстен е на дядо си Кур4о, който е от петри4ко село. Ина4е напоследък и доста родители измислят странни имена, за да угодят на много баби- аз знам например Огнемир, Полинела, Мариандрю. Това не са обидни имена, ама са някакви странни комбинации, които не ми се нравят нещо.

# 13
  • Мнения: 72
Крикор, Анемия - познавам ора с такива имена. А Курти ми звучи гадно.

# 14
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
интересно име за жена Ая

Общи условия

Активация на акаунт