Да го подкрепя ли?

  • 8 239
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Привет, мами! Имам добър мъж, който е на държавна работа - полицай е, Сега е решил да напуска и да си търси по-платена работа,Притесняваме това че ние сме по на 35 години живеем в провинцията имаме детенце на 9 год а той иска да ходи в София за повече пари Дали да го подкрепя бихте ми помогнали с мненията си?!?

# 1
  • Мнения: 3 782
Зависи.
Далеко ли сте от София, ако можеш да изтърпиш да го няма всеки ден,ще пътува ли всяка сутрин и вечер. Знам ли. Аз не бих се разделила с мъжа ми заради пари. Те така или иначе никога не стигат.

# 2
  • Мнения: 2 155
До София съпругът ти ежедневно ли ще пътува, квартира ли ще си наема...? Кажи подробности

# 3
  • Мнения: 159
живеем във В,търново ще бъде при нас събота и неделя

# 4
  • Мнения: 1 849
Очи които не се виждат се забравят...
Освен ако не ви вземе с вас.

# 5
  • Мнения: 7 947
Привет, мами! Имам добър мъж, който е на държавна работа - полицай е, Сега е решил да напуска и да си търси по-платена работа,Притесняваме това че ние сме по на 35 години живеем в провинцията имаме детенце на 9 год а той иска да ходи в София за повече пари Дали да го подкрепя бихте ми помогнали с мненията си?!?
Аз не бих!  Naughty
Мъжът и жената трябва заедно да бъдат родители, не от време на време. Не приемам мъжа ми да си идва събота и неделя, дори да изкарва повече пари. Ами вниманието, времето заедно, споделянето...не, благодаря!

# 6
  • Мнения: 3 782
Вие се познавате най-добре, но все пак като тегли чертата колко пари ще изкара всъщност -квартира, ток, храна струва ми се леко несериозно.

# 7
  • Мнения: 159
не искам да се разделям с него но той мисли че това ще е по добре за семейството ни като осигори повече пари мразя ги , Гадно му е да си правим сметка постоянно и те все да не достигат лошо че засега не успявам да го разубедя че парите не са най-важни ,Чувства се длъжен да ни осигурял по добър живот и когато иска да може да извади 20 лева да излезем на разходка това да не ни обърква бюджета за 2 дни или пък аз на следващият ден да ни си пропускам обяда като отида на работа

# 8
  • Мнения: 4 916
А съществува ли вариант да се преместите семейно?

# 9
  • Мнения: 159
наистина му е добра офертата сега ги взема за 3 месеца

# 10
  • Мнения: 159
много трудно детето е свикнало с училището аз имам хубава работа имаме жилище с ипотека

# 11
  • Мнения: 2 155
наистина му е добра офертата сега ги взема за 3 месеца
...без квартира, транспорт, храна? Така ли?

# 12
  • Мнения: 4 916
много трудно детето е свикнало с училището аз имам хубава работа имаме жилище с ипотека

Детето ще свикне навсякъде, на тази възраст се адаптират бързо.

Но щом смяташ, че ще се справите и с тези пари, които взима сега, говори с него и му обясни, че не е добра идята да сте разделени за толкова дълго.

# 13
  • Мнения: 1 849
Твойто мъж идея си нЕма какво е в София, само пътните му до Тръново на месец ще са 160 лв, ако е с автобуса, ако не и повече, сложи около 300-400 лв квартира, 40 лв карта за гр. транспорт... Каква заплата ще взема, че да може и да се храни и да имате 20 лв да извадите...
Хората живеят с някакви невероятни илюзии за София. А има го и това, че от самото начало на дали веднага ще започне на висока заплата, ще трябва време за да се докаже .... през това време кой ще го издържа...
Не мога да си го представя, че съпруга ми ще е далече. Мъжете са си мъже...Внимавай!
Това е от моя скромен житейски опит...Започва ли сме три пъти живота си от нулата...

# 14
  • Мнения: 159
преди да стане полицай е работил за тази фирма в София и аз съм живяла там с него но сега е различно живота в софия е труден опитвам се да го разубедя и спирам да пиша защото си идва от работа след малко

Общи условия

Активация на акаунт