Хормонални изследвания?

  • 933
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте искам да ви попитам ,някой пускал ли си е наскоро хормонални изследвания и по-точно за FT3,FT4 и TSH.Покрива ли се от касата,и ако е на частно колко струват изследванията.Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 580
Да ,покриват се от касата ,както и антителата .Единственият проблем е ,дали ендото ще ти ги пусне или ще те накара сама да си ги платиш .Ако ги заплащаш на частно е горе долу по 12/13 лева на хормон (зависи от лабораторията ). Hug

# 2
  • Мнения: 1 512
Покриват се от касата, а на частно цената е различна за различните лаборатории.

# 3
  • Мнения: 274
Миналата седмица си пусках и JP-то ми каза, че TSH не се поема от здр. каса.За него платих 10 лв. във Варна.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Да ,покриват се от касата ,както и антителата .Единственият проблем е ,дали ендото ще ти ги пусне или ще те накара сама да си ги платиш .Ако ги заплащаш на частно е горе долу по 12/13 лева на хормон (зависи от лабораторията ). Hug
Ей супер си    bouquetМного ти благодаря,май по-добре,както си и мислех на частно,защото при Джи пи то редене,после при ендокринолога,май не си струва.Но като отида в лабораторията аз ли да кажа какво искам т.е. трите хормона ,което е грубо 45лв, и антитела,които и те да са около 15лв?

# 5
  • Мнения: 1 027
В центъра по ендокринология, където си ги правя аз- София, ул.Дамян Груев 6, цените( на частно...без направление и т.н.) са: взимане на венозна кръв-2лв, ТСХ- 12лв, Фт3- 14лв, Фт4- 14лв., тоест 42лв общо за трите хормона.
Може да погледнеш и в http://cibalab.com/ - там може да си направиш изследвания и да ги провериш по интернет, което спестява време.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Миналата седмица си пусках и JP-то ми каза, че TSH не се поема от здр. каса.За него платих 10 лв. във Варна.
Аз затова пуснах и темата,защото моя позната ми каза,че цените на изследванията са 25лв на хормон свободно

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
В центъра по ендокринология, където си ги правя аз- София, ул.Дамян Груев 6, цените( на частно...без направление и т.н.) са: взимане на венозна кръв-2лв, ТСХ- 12лв, Фт3- 14лв, Фт4- 14лв., тоест 42лв общо за трите хормона.
Може да погледнеш и в http://cibalab.com/ - там може да си направиш изследвания и да ги провериш по интернет, което спестява време.
Благодаря ти,мисля да направя така Heart Eyes
Там даже ми е много по-удобно.Пак много ви благодаря на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 027
моляя, моля Simple Smile Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт