Въпрос за тест Quik Sure!

  • 2 442
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
Здравейте Simple Smile
Предварително се извинявам, ако има такава тема...

Преди малко си направих такъв тест и имам малко затруднение при разчитането на резултата.
Появи ми се една розова линийка към края на лентичката и една тънка лилава съвсем в началото, малко след надписа Max...

Не ми е ясно тази лилавата като положителен резултат ли да я смятам или просто си се образува там, без последствие.

Извинявам се, отново за глупавия въпрос и ви благодаря за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 621
Точно такъв тест не съм ползвала, обаче при всички тестове, втората макар и съвсем бледа черта се смята за положителен тест, направи си кръвен, там грешка няма

# 2
  • Мнения: 2 479
Две чертички са си бременност по принцип Grinning.
Виж в упътването - посочени са къде се намират контролната черта и тази, която отчита положителен резултат.
Аз все си мисля, обаче, че втора чертичка няма откъде другаде да се вземе Wink.
Честито!

# 3
  • Мнения: 1 085
Щом има 2 чертички значи си бременна.Няма значение колко бледа е.Вземи си Shure Check.Успехи и дано е така.  bouquet

# 4
  • Мнения: 975
Да  и според мен щом има втора чертичка значи бременност.Направи утре сутрин отново тест.Успех.

# 5
  • Мнения: 1 404
Мдъ... проблемът е, че в указанията на самия тест, не са показани много добре къде точно се появяват чертичките, защото едната в самото начало на лентичката, а втората е в края, едната е лилава, другата розова...
Май, ще опитам с Шуър Чек.

Много благодаря  Party

# 6
  • Мнения: 975
Да опитай с друг тест.А закъснението ти колко дни е?

# 7
  • Мнения: 1 001
двете черти са признак за бременност.ако не се сигурна че са две направи друг тест но повечето тестове щом покажат две черти значи има бебе. fingerscrossed успех fingerscrossed и тихичко честито

# 8
  • Мнения: 1 404
Мда, днес ще си направя шуър чек, за по -сигурно. Благодаря за отговорите   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 243
Като си направиш теста Шуър Чек ще чакаме да се похвалиш Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 404
Шуър чекът си е отрицателен...
Сега трябва да отида на лекар да ме видят защо ми е толкова зле всеки дне от 2-3 дена насам

# 11
  • Мнения: 1 001
от колко време ти закъснява

# 12
  • Мнения: 2 479
от колко време ти закъснява
Може и да не е отчел теста...

# 13
  • Мнения: 1 085
Успех и да пишеш какво е станало. Praynig

# 14
  • Мнения: 1 404
малко тъпо, но още нямам закъснение, но имам известни подозрение, а и тази отпадналост, това виене на свят и болки в главата, не съм имала преди такива неща и за това исках да видя, дали едната възможна причина не е   ylinfant 
знам, че избързвам малко, но sure check беше отрицателен... но в такива моменти сме нетърпеливи да разберем Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт