Магазин Paolo Boticheli в Хасково

  • 15 810
  • 40
  •   1
Отговори
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Здравейте на всички мами!Някой  ходил ли е в  магазин Паоло Ботичели в Хасково.Разбрах че там имало  маркови обувки.Ако имат сайт Моля Ви  да ми го изпратите понеже искам  да отида там  на пазар.Сега в момента имали и промоционални намаления,и искам да се възползвам от това.Благодаря  ви предварително и  ще очаквам  вашите  отговори Heart Eyes

# 1
absolutni bokluci,niakolko puti sum pazaruvala ot tam,ne v haskovo de,pove4e nisto ne kupuvam,izkustveni materii otvutre,samo modelite sa "markovi".ka4estvoto e nedopustimo za takiva ceni.predpo4itam bg obuvki estestvena koja na takiva ceni

# 2
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А дали имат някакъв сайт за да го разгледам  в интернет?Къде в други градове  имат магазини?Много ви благодаря за отговора

# 3
  • Мнения: 345
Paolo boticelli има не само в Хасково. Но по въпроса за него ще ти кажа, че независимо от кой магазин си купуваш обувките, няма да те издържат много,качеството е много ниско, по- добре за същите пари си вземи нещо друго Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 846
И аз така мисля като другите момичета, не си струват парите. Само името им звучи много марково.

# 5
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
да мойе би е така но аз за пръв път ще пазарувма и искам да пробвам,защото една моя приятелка е много доволна от тези магазини.Моля ви кажете ми в кои градов имат магазини

# 6
# 7
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Много Ви благодаря за саита им аз ще го разгледам с удоволствие и ще ви пиша

# 8
  • Мнения: 5 140
а в София имат ли магазин, да ги видя на живо, харесах си една чанта?

# 9
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
neznam dali v Sofiq imat magazin samo znam 4e v Plovdiv i v Haskovo imat i skladovete im se namirat v Haskovo to i v tozi texniq sait ne moje da se razgleda ni6to po-podrobno,nito za nqkvi promocii az im pratix zapitvane po e-mail za da mi izpratqt artikulite i cenovite listi ako imat takiva za da napravq izbor i da znam dali si struva da patuvam do tam

# 10
  • Мнения: 5 140
neznam dali v Sofiq imat magazin samo znam 4e v Plovdiv i v Haskovo imat i skladovete im se namirat v Haskovo to i v tozi texniq sait ne moje da se razgleda ni6to po-podrobno,nito za nqkvi promocii az im pratix zapitvane po e-mail za da mi izpratqt artikulite i cenovite listi ako imat takiva za da napravq izbor i da znam dali si struva da patuvam do tam


незнам дали ще ти отговорят, тук в Бг нямат навик да отговарят на и- мейли, за съжаление. Дано те ти отговорят. Peace

# 11
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
da te ve4e mi otgovorixa i mi kazaha 4e pone za sega nemoje da se pazaryva po internet a trqbva da se otide v texnite magazini v stranata i nie mislim da otidem kam 5 4asa

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
а в София имат ли магазин, да ги видя на живо, харесах си една чанта?

В София имат магазин на Графа, близо до Попа.  Peace

Чантите са им хубави, имам една естествена кожа от там, не е мръднала, а е преживяла доста експлоатация.  Wink

За обувките, имат нелоши модели, но само на външен вид. Особено тези от намаленията, много бързо се скапват. Майка ми си беше купила едни сандали миналото лято, на второто обуване се разлепиха.
Приятелка има ботуши от там, естествена кожа, няколко години вече ги носи от време на време, ОК са си.

# 13
  • Мнения: 2 163
Не съм съгласна с негативните мнения, аз имам и ботуши и сандали..Еми, много съм доволна... Peace

# 14
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
neznam momi4eta az sega se varnax ot tozi magazin moqt sapryg si kupi edni obyvki,na deteto sandali ot namaleniqta a az ni6to poneje ostanax mnogo razo4arovana.Otdolu na etiketite pi6e 4e sa Kitaiski. 6te vidim kolko 6te izdarjat texnite obyvki a az ni6to ne si xaresax SORRY

Общи условия

Активация на акаунт