Зарсена

  • 19 931
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Не можах да намеря такава тема само няколко коментара и за това реших да пусна понеже ме интересува.Почнах да пия таблетките от 1 седмица и просто ви казвам че постоянно ми се ходи до тоалетната (по голяма нужда).Поне по 6 пъти на ден.Но няма никакъв ефект върху килограмите.Трябва да почакам ли?Дори и грам не съм мръднала и не ям много.Това често ходене поне трябва малко да отслабна но не знам.Някой има ли по голямо наблюдение и пил ли ги е повече време да ме посъветва.Да ги продължавам ли ?Ще имат ли резултат.Пия по 6 на ден.

# 1
  • Мнения: 1 875
Основните съставки на Зарсена-та са билките сена и зърнастец, които са със силно разхлабващо действие. Така че по-честото (до 6 пъти на ден) посещение на тоалетната ти е в кърпа вързано. Да не те разочаровам, но друг ефект едва ли ще има.
От обилното ходене до тоалетната може и да свалиш 1-2 кг /и то главно от обезводняване!/, но пък си правиш лоша услуга на храносмилателната система - ако ги приемаш за по-дълъг период, може системата да "отвикне" да работи без стимуланти и така да си докараш лениви черва и да имаш проблеми после със запек.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 20:03 от Орелия

# 2
  • Мнения: 1 085
 newsm78Уплаши ме.Тогава пия това шишенце и спирам.

# 3
  • Мнения: 141
newsm78Уплаши ме.Тогава пия това шишенце и спирам.

Спирай го направо, какво чакаш?

# 4
Не можах да намеря такава тема само няколко коментара и за това реших да пусна понеже ме интересува.Почнах да пия таблетките от 1 седмица и просто ви казвам че постоянно ми се ходи до тоалетната (по голяма нужда).Поне по 6 пъти на ден.Но няма никакъв ефект върху килограмите.Трябва да почакам ли?Дори и грам не съм мръднала и не ям много.Това често ходене поне трябва малко да отслабна но не знам.Някой има ли по голямо наблюдение и пил ли ги е повече време да ме посъветва.Да ги продължавам ли ?Ще имат ли резултат.Пия по 6 на ден.

Хах приятелка беше точно по същия начин.Постоянно и се ходеше до тоалетната, но не отслабваше с нито грам.Само когато погълнеше голямо количество храна теглото и се запазваше.Нищо повече  Peace

# 5
  • Мнения: 118
Не отслабнах, но в един момент започнах да връщам всичко, което съм поела. След три поредни такива дни ги спрях.

# 6
  • Мнения: 93
аз ги бях купила пих няколко таблетки и ги спрях след като разбрах че може организма ми да свикне към тях и след като ги спра да не мога да ходя до тоалетната без тях

# 7
  • Мнения: 77
Аз имам проблеми с WC-то и точно заради това ги пия отвреме навреме.Да,действат разхлабващо.Не са за отслабване и организма ми не е привикнал към тях,даже напротив-оправят ми проблема.Правя си по един месец годишно на Зарсена когато усетя,че имам нужда и съм доволна.Дори след като ги спра всичко си е ОК.Но ако ти нямаш нужда от разхлабващото им действие няма смисъл да ги пиеш.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 210
Аз си я пия по 2 таблетки вечер - и сутринта съм първа писта в тоалетната. Вече втора опаковка. Но намаляване на килограмите няма.

# 9
  • Мнения: 6
Тая зарсена е мн тъпа.....файда никва...даже баш си ме "запече"

Общи условия

Активация на акаунт