Моля за съвет

  • 1 794
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте на всички! Много се радвам,че човек може да обмени доста информация в подобни форуми и искам да помоля за съвет. Писна ми от антидепресанти и успокоителни,които приемам в продължение на 6год. Докато ги пия нещата горе-долу са добре и като реша да ги спирам състоянието започва да се влошава. А и напоследък и с тях и без тях все не се чувствам добре.
Виждам,че традиционната медицина не ми помага и искам да пробвам някакъв друг вид лечение-хомеопатия, ирисова диагностига.....Има много информация в интернет,но тотално съм объркана.  Моля, някой да ме посъветва на какво да се доверя.  Ако има наблюдение от добър хомеопат за гр.София нека ми пише ще бъда много Благодарна. Искам да се отърва от този кошмар завинаги.

# 1
  • Мнения: X
Може ли и аз да се присъединя към темата - пия деанксит и от два дена жълт кантарион. Чувала съм много случаи на излекуване с хомеопатия, но моят за съжаление не е такъв. Пих антидепресанти 14 месеца, но няколко месеца след като ги спрях и пак се влоших. Препоръчаха ми д-р Атанас михайлов - той лекува с билки и с хомеопатия. Но все още не съм била на преглед.
Много и важно за мен да открия нещо, което да ми подейства скоро. Заминаваме в петък и искам всичко да е наред. не казвам, че искам да се излекувам веднага - не е възможно. Просто искам нещичко, което да ме поуспокои сега... Искам мир...
 talito , най-искрено ти пожелавам успех!

# 2
  • Мнения: 132
силно повтарящи се дисхармонични състояния може да са кармични(от минал живот) , но може да се работи  по въпроса - като се внасят нови енергии.
за това може да спомогнат билки, аромотерапия, положително самовнушение и др.
астрологично изследване може да е ценно за по-детайлното определяне на проблема.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 21:41 от Pease

# 3
  • София
  • Мнения: 17 592
А вие лекарствата по лекарска препоръка ли ги спряхте, или на своя глава?

Във всеки случай, в Здравния форум има списък с психотерапевти (такива, които правят психотерапия, не [само] медикаментозно лечение). По- добре се обърнете към тях, преди да почнете самолечение или - дори по-лошо - да се доверите на разни шарлатани.

# 4
  • Мнения: 132
преди да почнете самолечение или - дори по-лошо - да се доверите на разни шарлатани.

все пак смятам, че не всички нямащи диплома по медицина или психология/психиятрия са шарлатани. моят опит показва друго.

# 5
  • Мнения: X
Спрях лекарствата под лекарски контрол. Ходя и на психотерапия. Но проблема ми е в голяма степен заради това, че ме е страх да съм без лекарства.

# 6
  • Мнения: 132
според мен по-подходящо е насочване към терапия, която ще премахне причините, а не симптомите(последствията). Ако е отстранена причината, нама да има симптоми.

# 7
  • Мнения: 698
Има хомеопатични средства за подобни състояния. И най-важното - безвредни са. Непременно опитайте.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Опитах, но главните неща сякаш не се повлияха..

# 9
  • Мнения: 47
oblacheto hey! Писах на ЛС!

# 10
  • Мнения: 47
Моля, нека някой да ми пише, ако се е спасил от неврозата и депресията по някакъв начин от нетрадиционната медицина. Ще бъда много Благодарна! Hug

# 11
  • Мнения: 132
talito, имате забрана за получаване на ЛС

# 12
  • София
  • Мнения: 1 244
Момичета, не мисля, че каквато и да е медицина може да премахне неврози и депресии.
Може да има много помощни средства, но основната работа трябва да си я свърши човек сам. Главно да погледне надълбоко в себе си и да открие къде се крие чудовището - то не е нещо външно, то е самият Аз. Приемайки, че не сме толкова добри момичета, вече имаме шанс да се справим.
Аз се справих по този начин.
На мене лично ми помогна астрологията.
Желая ви успех  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 132
с астрологическо изследване може да се открият потенциални индикации за вътрешни проблеми, и след това да се търси по-конкретно решение,  успокоителните и антидепресантите мисля че по-скоро влиаят върху последствията от проблема, не толкова причината.

# 14
За да се възстанови душевната структура е нужно, да се работи с психичните процеси, техните причини, корени, справяне досега...... И често това става едновременно с приемането на лекарства, а не като заместител.

Общи условия

Активация на акаунт