Въпрос за кърменето и секса....

  • 4 716
  • 72
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 461
Не съм най-сигурна,дали темата е за тук EmbarassedАко не е,моля да бъде преместена Rolling Eyes

Въпроса е следният:
Имахте ли болки по време на секс,в периода,когато кърмихте?
Моето детенце скоро ще стане на годинка.Имам страшни болки по време на полов контакт Sad. Ходих при двама доктори,пускахме микробиология,и казват,че ми няма нищо... Единият доктор каза,че докато кърмя ще е така......
Моля,споделете вашият опит....
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 100
Единият доктор каза,че докато кърмя ще е така......

Дано да е прав. И при мен е така. Вече започнах да се притеснявам да не би да имам някакви страствания от секциото.

# 2
  • Мнения: 2 479
Чудя се каква е възката  Rolling Eyes. Не съм имала такива болки.

# 3
  • София
  • Мнения: 461
Чудя се каква е възката  Rolling Eyes. Не съм имала такива болки.

Връзката била-природа....
Идеята била,майката да не забременява докато отгледа другото си детенце Rolling Eyes Така ми го обясни докторът....

# 4
  • Мнения: 2 479
Чудя се каква е възката  Rolling Eyes. Не съм имала такива болки.

Връзката била-природа....
Идеята била,майката да не забременява докато отгледа другото си детенце Rolling Eyes Така ми го обясни докторът....
Възможно е, но дано да отмине преди да спреш да кърмиш...много кофти така Confused

# 5
  • Мнения: 3
Дано наистина е прав... Аз не съм имала подобен проблем...

# 6
  • Мнения: 1 517
аз доколкото знам има някакъв проблем по принцип със сухотата в определени зони по време на кърмене, но пък аз лично не съм имала такива проблеми, докато кърмех
защо не попиташ в кърмаческия, там сигурно могат да ти отговорят по-компетентно

# 7
  • София
  • Мнения: 44 092
Чудя се каква е възката  Rolling Eyes. Не съм имала такива болки.

и аз така....

# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
Може и да има някаква връзка,но аз не съм имала такива проблеми.

# 9
  • Мнения: 617
Чудя се каква е възката  Rolling Eyes. Не съм имала такива болки.
и аз не съм имала такива болки

# 10
  • София
  • Мнения: 1 252
По време на кърменето имах проблем с овлажняването, но благодарение на Глейтгелен решавах проблема.

# 11
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Чудя се каква е възката  Rolling Eyes. Не съм имала такива болки.

Връзката била-природа....
Идеята била,майката да не забременява докато отгледа другото си детенце Rolling Eyes Така ми го обясни докторът....
Има известна логика, но все пак всеки организъм различно реагира. При мен няма такъв проблем.

...но дано да отмине преди да спреш да кърмиш...много кофти така Confused
Дано!  Hug

# 12
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честно да си кажа, отговора на въпросният доктор ме разсмя...Не мисля, че има връзка.
Аз нямам такива проблеми. Дано при теб да отшуми скоро  Hug

# 13
# 14
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не пишеш нормално ли си родила или секцио?
Защото при мен проблемът беше, че след нормално раждане докторът попита дали да зашие малко по-стегнато за кеф на таткото и аз като една голяма бяла птица се съгласих #Cussing out Съответно месеци наред всяко проникване беше болезнено и леко се цепваше мястото - мина време, докато нещата се оправят, но накрая се нагласиха.
Нелепо е всеки дискомфорт да се отдава на кърменето - ако менструацията ти вече е възстановена, би трябвало нивата на естрогена (които са ниски в началото на кърменето и могат да пречат на нормалното овлажняване) вече да са в норма и да няма такива пречки. Ако подозираш, че болката е от недостатъчно овлажняване, Глайтгелен или овлажнителите на Дюрекс, които се продават във всеки супермаркет решават проблема и нещата стават много по-комфортни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт