Детска лампа

  • 5 816
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Търся сайтове с детски лампи. Пердето ни е с русалката Ариел, но до момента не намирам в този десен или нещо подобно.
Ако имате идеи помагайте

# 1
  • София
  • Мнения: 2 952
Извини ме, но аз не схванах дали търсиш нещо с картинки от филма или държиш да съчетаеш цветовете.
Ако нямаш време и път към големите магазини за осветление, можеш да влезеш и в някой по-скромен - имат каталози, от които им доставят нещата за часове или ден-два.

# 2
  • Мнения: 1 152
На това линкче в категорията детски лампи №5 има богат избор, но верно няма русалки. В тази фирма можеш да си поръчаш. Аз съм си харесала, но още не съм се наканила да си я поръчам. ooooh!

# 3
  • Мнения: 525
Извини ме, но аз не схванах дали търсиш нещо с картинки от филма или държиш да съчетаеш цветовете.
Ако нямаш време и път към големите магазини за осветление, можеш да влезеш и в някой по-скромен - имат каталози, от които им доставят нещата за часове или ден-два.


Търся по възможност с русалки, но като не намирам явно ще е с други картинки, който да се съчетаят с цвета на пердето.
Сасано благодаря

# 4
  • София
  • Мнения: 11 703
Има голям магазин за осветителни тела на Околовръстното между Горнобански път и Пушкин.Там има интересни детски лампи и то не на каталог,а изложени.
Мисля,че точно Русалка нямаше,но имаше различни цветове.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 703
Орион е между Павлово и Овча Купел.Вероятно Сириус е на околовръстното.

# 6
  • Мнения: 9 776
Ако разрешиш да те посъветвам нещо за детската лампа. Избирай я така, че  максимално да разпръсква светлината. Когато преди 6-7 години избирахме нашата за детската стая, просто я харесахме и я взехме - с детски десен, интересна форма. Обаче е с матови стъкла и отделно самите картинки спират светлината. Направо си е мрачно там. Много е неприятно. И не сме се наканили още, но ще я сменяме с нещо по-практично.

# 7
  • Мнения: 9 776
Много се извинявам на авторката. Чак сега видях, че темата е много стара и със сигурност лампата е вече купена Wink.

# 8
  • Мнения: 2 211
Ако разрешиш да те посъветвам нещо за детската лампа. Избирай я така, че  максимално да разпръсква светлината. Когато преди 6-7 години избирахме нашата за детската стая, просто я харесахме и я взехме - с детски десен, интересна форма. Обаче е с матови стъкла и отделно самите картинки спират светлината. Направо си е мрачно там. Много е неприятно. И не сме се наканили още, но ще я сменяме с нещо по-практично.

 А, аз го предвидих това и избрах модел happy flawer от линка, който е дала Сасано. Детската се къпе в светлина. Други модели ми харесват много повече, но при този няма нещо което да спира светлината и е с три крушки.

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
На това линкче в категорията детски лампи №5 има богат избор, но верно няма русалки. В тази фирма можеш да си поръчаш. Аз съм си харесала, но още не съм се наканила да си я поръчам. ooooh!

Леле останаха ми очите по тези детски лампи.
Но никъде ни ги видях за поръчка във второто линкче.
Как става поръчването им?

# 10
  • Мнения: 1 152
Гери , за да не правя реклама на фирмата съм го дала линка, но като отидеш на място от каталозите може да си избереш детска лампа - до няколко дни ги доставят /много са точни/.

# 11
  • Мнения: 930
Аз в практикер съм виждала интересни лампи newsm78

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Гери , за да не правя реклама на фирмата съм го дала линка, но като отидеш на място от каталозите може да си избереш детска лампа - до няколко дни ги доставят /много са точни/.

Разбрах, благодаря   bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Аз в практикер съм виждала интересни лампи newsm78

Точно тези от линка, поне детските, ги има в Практикер.

Общи условия

Активация на акаунт