Интимни продукти на Агива и не само такива.....

  • 5 459
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Аз използвам интимните кърпички на Агива с лайка и алое.В една аптека видях, че фирмата предлага и интимен гел.Ако сте го използвали, пишете дали сте доволни от него.Какви други продукти от тази марка сте използвали, споделете. Heart Eyes

# 1
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 576
Интимния гел не съм ползвала, но от кърпичките аз съм много доволна  Peace имах такива за проблемна кожа май се водеха, а за майка ми вземах антибръчкови(не че оказват кой знае какво влияние на бръчките, но все пак Simple Smile )

# 2
  • Мнения: 44
интимния гел не го препоръчвам - по-добре си купи на Genera или NIvea. Кърпичките за разгримиране са добри, имат и слънцезащитна козметика, но не съм я пробвала

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък съм много доволна от интимния гел. Имам контактен дерматит и ужасно дразнене понякога, но откакто ползвам гела се чувствам много добре.

# 4
  • Мнения: 3 675
Аз в крайна сметка си купих Нивеа Сенситив, но от кърпичките съм доволна, само от тях си купувам.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Интимните кърпички са много хубави-доволна съм

# 6
  • Мнения: 2
Мился че всичко на Агива се произвежда в Китай.

# 7
  • Мнения: 341
интимния гел не го препоръчвам - по-добре си купи на Genera или NIvea. Кърпичките за разгримиране са добри, имат и слънцезащитна козметика, но не съм я пробвала

А най-добре изобщо не експериментирайте с продуктите за интимна хигиена! Попитайте гинеколозите си да видите колко от тях ще ви препоръчат тези кърпички или геловете! Не си търсете белята, защото рН-то на това място е изключително деликатно. Имала съм проблеми с гъбички заради прекомерно хигиенизиране и затова така говоря. Има си медицински марки такава козметика, която е за предпочитане и дори с тях не трябва да се прекалява. 

# 8
  • Мнения: 63
Аз съм използвала интимния им гел с лайка и съм много доволна!

# 9
Aз използам  LACTACYD femina и сам много доволна Grinning Grinning Grinning.На Агива сам ползвала интимните кърпички и не бих ги сменила  sohappy sohappy sohappy sohappy moresmile moresmile moresmile cow newsm51

# 10
  • Мнения: 3 459
Ползвала съм интимните кърпички, причиниха ми ужасни сърбежи!  #Cussing out

# 11
  • Мнения: 1
Ползвала съм и гела, и кърпичките, страхотни са!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт