Някой има ли впечатления от ясла №61 в Надежда?

  • 615
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Моля ви, ако някой знае нещо за тази ясла в Надежда, на ул. Бял люляк №19, да го напише. Добро или лошо... има ли деца от нашия форум там? Интересува ме много, защото утре отивам да запиша там моето гардже за септември месец.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 715
Ню и ти ли си надежденка.
Аз до тази ясла съм ходила само веднъж - исках да запиша Дияна на кухня. Тогава живеех в трета част. Много мрънкаха, че не можело, те готвели само за тяхната си ясла, а една майка ми каза, че имали детска кухня. Базата не знам как е.
Аз исках да ти предложа да мръднеш малко по-надолу към нашата градина - 38ма на ул. Лиса гора. В нашата група има деца от 2ра, 5та част.

# 2
  • Мнения: 5 468
Аз исках да ти предложа да мръднеш малко по-надолу към нашата градина - 38ма на ул. Лиса гора. В нашата група има деца от 2ра, 5та част.
Аз съм модернопредградовка Wink. За това в 61 ясла ме устройва идеално. Маршрутката спира под блока ми и след 10 мин. съм пред яслата. Автобус 108 - тоже.
Днес записах Гери в тази ясла. Записах я на седмична група, като няма да спи там. Записах я в такава група, защото децата са по 12, вместо по 18, както е в обикновената група и мога да я взимам и в 20 ч., ако ми се наложи понякога. В 21 ч. ги слагат да спят и вече не може да се влиза в яслата. Пускат СОТ. Много ми хареса двора. Вътре не ни пуснаха, защото децата не бяха заспали и да не сме ги разстройвали като ни видят. Иначе бяха любезни и усмихнати всички. Казаха, че август ще се прави ремонт и септември или октомври, ще пуснат яслата. Но децата са твърдо приети. Дано всичко е наред.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
Да имаммммммммм малкия ми е там и съм страшно доволнаааааааа базата е страхотна,учителките са готини ако иска6 пове4е инфо ми пи6и на ли4ни или на ICQ,по4иват само август.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз исках да ти предложа да мръднеш малко по-надолу към нашата градина - 38ма на ул. Лиса гора. В нашата група има деца от 2ра, 5та част.
Не искам да влизам в спорове, ама за 38ма нямам думи какви изисквания имат за яслата спецялно, бях решила там да записвам малкия и като отидох да подавам молба тогава той беше на 1.4г.и ме почнаха с думите трябва да се храни сам,да ходи на гърне,да пие от чаша и куп такива и накрая ми зададоха следния въпрос като им отговорих 4е неможе да ги прави тези работи сам -Кои си мислите че ще се занимава с вашето дете?
Имаше и още нещо яслата била по спецялна и трябвало детето да е към 2г.за да го приемат неразбрах само кое е по спецялното на яслата като ги попитах.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 715
аз Дияна я записах късно на ясла, на 2.8г. Но има едно момченце, което е дадено преди 1г. тази година знам, че са мрънкали, аме не знам точно за какво.
Занимават се и още как, нали това им е работата Simple Smile
Няма такова нещо за 2г.
Аз имах малки оплаквания, от едната учителка, ама я преживях Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 468
Да имаммммммммм малкия ми е там и съм страшно доволнаааааааа базата е страхотна,учителките са готини ако иска6 пове4е инфо ми пи6и на ли4ни или на ICQ,по4иват само август.
Много се радвам!!! Ще ти пиша непременно довечера на кю. Дано влизаш вечер. Че сега не мога, малкото ми виси на крачола.

Общи условия

Активация на акаунт