МАКС МАРА вече и в Пловдив

  • 3 583
  • 7
  •   1
Отговори
МАКС МАРА вече ще радва и пловдивчанки - новият бутик на Max M отвори врати на центъра на Пловдив - точно срещу фонтаните на Общината . Дизайнът на бутика е уникален - минималистичен и с изчистени линии. Освен дрехи и аксесоари на Макс Мара в бутика има и колекциите на Марела, Макс и Ко и Фурла. Честито пловдивчани!!!

# 1
  • Мнения: 72
Да, четох за това във вестниците от миналия уикенд.

Има ли интересни неща? Зареждат ли често?

# 2
Според мен нещата са невероятни, но аз съм си фен на марката... най-добре иди и виж... #Crazy

# 3
  • Мнения: 285
Ima li furla 4anti?Az sum luda po tqh.Sorry za latinicata, nqmam bds tuk

# 4
  • Мнения: 1 477
Благодаря за инфото   bouquetПри първа възможност ще отида да проверя...

# 5
  • Мнения: 285
Аэ вчера ходих до там, но магаэинът е прекалено малък, эа да има достатъчен иэбор на всички марки. Тъй като съм фен на фурлите исках да си вэема нова чанта, но имаше само 4 5 чанти. Крайно недостатъчно според мен. В София е къде къде по-хубаво,въпреки, че в сравнение с Италия и тоэи магаэин е слабо эареден. А и дрехите бяна адски малко, абе не ми хареса. Да бяха го направили по-голям като хората.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Я вие, уважаема госпожо специалистка по фурлите, мурлите и бутиците, като за начало се научете да пишете на кирилица на български език, който все още е официален в България и дори в Пловдив, нищо че цивилизацията ни е криворазбрана, а чак тогава си позволявайте да държите подобен назидателен тон по форумите.
Магазинът, извинете, бутикът  Rolling Eyes е малък, с беден асортимент и със сигурност не е най-хубавият в Пловдив.
Разбирам, че е тежко и неприятно, когато много си се старал да постигнеш нещо и не успееш да събудиш очаквания бурен възторг, а получиш критика, но, макар че явно Ви влекат, приберете пистолетите и юмруците и се дръжте на положение. Все пак искате да Ви повярваме, че пазарувате от бутици, дръжте се като дама  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 285
Я вие, уважаема госпожо специалистка по фурлите, мурлите и бутиците, като за начало се научете да пишете на кирилица на български език, който все още е официален в България и дори в Пловдив, нищо че цивилизацията ни е криворазбрана, а чак тогава си позволявайте да държите подобен назидателен тон по форумите.
Магазинът, извинете, бутикът  Rolling Eyes е малък, с беден асортимент и със сигурност не е най-хубавият в Пловдив.
Разбирам, че е тежко и неприятно, когато много си се старал да постигнеш нещо и не успееш да събудиш очаквания бурен възторг, а получиш критика, но, макар че явно Ви влекат, приберете пистолетите и юмруците и се дръжте на положение. Все пак искате да Ви повярваме, че пазарувате от бутици, дръжте се като дама  Mr. Green
Напълно съм съгласна.А относно магазина- аз по-горе съм написала какво мисля, но определено този магазин не покри очакванията ми за БУТИК. Прекалено малко стока, а и магазинът е не повече от 5кв.м.
Започвам да мисля, че за съжаление темата е пусната с рекламна цел.Ако е така, моля модераторите да я заключат.

Общи условия

Активация на акаунт