Какво мислите за ваничката Nuvola Cam

  • 536
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Купих си за бебчето такава ваничка и ми е любопитно някой който я е ползвал да си каже мнението,аз първо я купих пък после се сетих да питам Embarassed,но............поне да я върна преди да съм я разопаковала ако не си струва.Предварително ви благодаря Hug
http://family-bg.com/prX_1143.htm

# 1
  • Мнения: 559
Здравей, ние имаме абсолютно същата, много съм доволна. Това е единственото нещо което ползваме от както се е родила до сега. Особено с цел преобличане, все още слагам малката / на почти 3г е/ отгоре като я обличам или след къпане да и я мажа и суша косата. Иначе като бебенце я къпахме вътре два, три месеца, защото след това почна да рита и пръскаше вода навсякъде. После коритцето го слагахме във ваната в банята и така до към годинката май, не си спомням точно. Но за преобличане както писах по-горе все още го ползвам, много ми е удобно защото ако я обличам долу тя постоянно се сеща, че иска да прави нещо търчи напред назад и отива половин час да я облека, а отгоре като я сложа я обличам за 5 минути. Само плота за повиване ми се скъса, но сега ще си поръчвам само плот и ще го ползваме и за бебчето което очакваме по Нова година. Конструкцията не е мръднала, като нова е и най - важното е много стабилна. Изключително съм доволна от тази покупка, сигурна съм че няма да съжаляваш. Със здраве да си я ползвате! 

# 2
  • Мнения: 288
Много ти благодаря за отговора,значи няма да я връщам Laughing.Аз се притеснявах най вече за самата конструкция дали е здрава и стабилна но щом още я ползвате значи няма проблем.Лека бременност ти желая Peace

Общи условия

Активация на акаунт