Възглавница като възрастен?

  • 1 484
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами сина от няколко дена иска да спи на моята възглавница той си има детска,но не я иска.Притеснението ми е,че е височка за него според мен да не му се изкриви гръбначето, ако продължава да спи на нея.Ако някоя мама знае нещо по въпроса моля,да сподели.

# 1
  • Мнения: 27 524
Просто му предложи по-голяма от бебешката и по-малка от твоята  Peace

# 2
  • Мнения: 203
Aз не бих дала на моето дете да спи с висока възглавница дори и да иска много

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И при нас го има този проблем. През нощта ляга върху моята при всеки удобен случай (спим заедно) и се притеснявам, че не е полезно

# 4
  • Мнения: 8 242
Още спи без..

# 5
  • София
  • Мнения: 1 230
Дъщеря ми заспива на моята възглавница, но после я махам и спи или без нея или на съвсем тъничка.

# 6
  • BG
  • Мнения: 2 217
По принцип ако спи на голяма възглавница, след време определено може да има изменения на гръбнака.
Ако сина ти упорито отказва да спи на неговата възглавница и иска твоята, бих ти предложила да вземеш по-ниска (подходяща и за него), да му покажеш как лежиш на нея  и да му я дадеш, а след като заспи ти би могла да легнеш върху своята.   Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Понякога и Тери иска моята,но я ползва само за заспиване.После е метната нанякъде.

# 8
  • Мнения: 2 131
И моят син понякога през нощта, когато е при нас, се качва на нашите възглавници. Като цяло обаче все още спи без никаква възглавница, дори бебешка. Просто той толкова се мята из леглото, че е безсмислено да му слагам възглавница, защото просто няма да спи на нея.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре да не спи постоянно на нея...

# 10
  • Мнения: 2 479
И моят син понякога през нощта, когато е при нас, се качва на нашите възглавници. Като цяло обаче все още спи без никаква възглавница, дори бебешка. Просто той толкова се мята из леглото, че е безсмислено да му слагам възглавница, защото просто няма да спи на нея.
И при моите двамата е същото, заспиват на нашите, след това иди ги гони, но аз въпреки това им слагам възглавници Laughing.

# 11
  • Мнения: 5 401
Имам детска възглавница от комплекта спално бельо, но все още не я слагам, макар и да е тънка.  Peace

Може би да говориш с ортопед???   bouquet

# 12
  • Мнения: 690
И сина ми беше така - все се буташе да ляга на мойта възглавница и искаше да си я взима в леглото. След като заспеше го свалях от нея. тоя период обаче отмина за няколко месеца и сега даже и да идва при мен да ляга си носи неговата "заглавница"  hahaha

Изчакай да мине периода или

Просто му предложи по-голяма от бебешката и по-малка от твоята  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 39 723
Дияна до преди година-две спеше на детска възглавница на Чико. След това й сложих една ортопедична, но пак е доста по-ниска от нашите.
Много е малък сина ти за голяма възглавница.

# 14
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Синът ми не ползва възглавница. Иначе има /детска, доста ниска/, но предпочита краката, а не главата си да слага върху нея.
Би могла да й позволиш само да заспива на твоята възглавница, а след това да й я махаш.

Общи условия

Активация на акаунт