Моля да ми препоръчате добър кожен лекар за детенце на 2г. и 8 мес. Имаме проблем с екземите, от 6тия месец след , като се роди започнаха да и излизат екземи по свивките на ръчете и краката. Забелязала съм , че и излизат при топло време, т.е. лятото и пролетта. А от едно известно време започна да си ги чеша до кръв, казва че я сърбат, преди това не си ги е чешала. Ходили сме над 10 пъти на кожен лекар по поликлиниките, изписват ни някакви кремчета, мажеме минава периода на лечението, но резултат никакъв  Sad. Само се повлияват от един правен крем, който е с кортикостероиди, но след като го спреш те на ново се появяват (но ми казаха , че не е хубаво да го ползваш повече от два пъти в годината , заради кортикостероидите). Вече съм се отчаяла, че някога ще се избавим от тях. Та искам да ви помоля , някой ако знае наистина добър детски кожен лекар да ми го препоръчате. А между другото не са заразни, тъй като тя ходи на ясла и никой не се е заразил, както и аз, но таткото ни е с такъв проблем от четири годишен и до ден днешен се маже с какви ли не кремове, но нищо не му помага  Sad Sad Sad  (но не са му по рождение, прояви ли са се по късно, както и при нея).
Благодаря ви предварително   bouquet