Има ли в София детски център частен

  • 755
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мами! От скоро сме в София и се интересувам има ли някакъв МЦ, в който срещу месечна такса да има на разположение 24 часово обслужване от педиатри. Джипито, при което се записахме не идва втори ден да види обрива на 13 дневното човече.  Живеем в кв. Хаджи Димитър. Предварително ви благодаря

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Ето един http://www.vita.bg/

Не съм им ползвала услугите, освен на очния лекар д-р Облашка. Чудесни впечатления като цяло.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Може да попитате и в МЦ"Детско здраве",ул.Ами Буе 27-29,тел.9524297.Незнам дали работят с месечни такси,но аз ходя там на кардиолог с малкия,работят със здравната каса и имат добри специалисти. Но най-добре да смените личния лекар- срока е до утре

# 3
  • Мнения: 2 258
Здравей.Деничка е записана в болница "Свети Лазар"откакто се е родила.Страшно съм доволна,защото наистина имам професионално 24-часово мнение и отношение.

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Може да попитате и в МЦ"Детско здраве",ул.Ами Буе 27-29,тел.9524297.Незнам дали работят с месечни такси,но аз ходя там на кардиолог с малкия,работят със здравната каса и имат добри специалисти. Но най-добре да смените личния лекар- срока е до утре

Имат годишна такса.Информацията ми е от преди 3 години,но тогава тя/таксата/ беше 200лв.

Общи условия

Активация на акаунт