МОК или СМОК. Къде ни е силата?

  • 799
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
След тоталния крах на българските олимпийци на завършилата олимпиада в Пекин и след публикации в световната преса, че Олимпийското село се е тресяло от секс, се зачудих - къде всъщност на нас ни е силата? В спорта или секса? В олимпиадата на МОК, или ако имаше такава на СМОК (Сексуален Международен Олимпийски Комитет)? Какви дисциплини щеше да има на такава олимпиада и къде България би се представила най-добре? А вие лично? Аз може би в е.а.е за норматив или е.а.е с препядствия...О да, разбира се и във фехтовката....Шпага, рапира и боздуган....То тва си стана трибой Simple Smile
Очаквам мненията и хвалбите Ви, а в паузата ще ни гледате с програма от студиото Simple Smile

# 1
  • Мнения: 516
Прочетох Смок и реших, че ще пишем за алкохола. Язък!

# 2
  • Мнения: 274
А аз като те гледам теб на аватара, мисля че мога да се състезавам и в изХвърляне на Чук!


хахахаха

# 3
  • Мнения: 24
Ние с приятелчетата ще сформираме отбор по синхронно грЕБАНЕ

# 4
  • Мнения: 152
... в която и дисциплина да участвувам - все с медал ше се върна! (което си е повече от колкото нашите допринесоха де.., аз дън съм некъф аматьор, а?!)  Sunglasses

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 14:09 от Фиатаджия

# 5
  • Мнения: 3 423
Селтакис, с това малко аватарче къде
изобщо си тръгнал на Олимпиада, бре?
Ама то нали уж важно било участието...

# 6
  • Мнения: 24
В моята дисциплина (а и в живота - това са ми го казвали много жени), размерът няма значение, Лиске!....Важен е синхрона!

# 7
  • Мнения: 3 423
Докато вярваш на жени, ще ходиш по Олимпиади.
Иначе можеше да станеш профи, ама не ме питаш.

# 8
  • Мнения: 4 892
Прочетох Смок и реших, че ще пишем за алкохола. Язък!

Ахъм, и аз. И се сетих за Батето, пиещ като СМОК, МОК и т.н.

# 9
  • Мнения: 274
Прочетох Смок и реших, че ще пишем за алкохола. Язък!

Ахъм, и аз. И се сетих за Батето, пиещ като СМОК, МОК и т.н.



Председателят на СМОК не е Батето, а е Каката!

# 10
  • Мнения: 4 892
Прочетох Смок и реших, че ще пишем за алкохола. Язък!

Ахъм, и аз. И се сетих за Батето, пиещ като СМОК, МОК и т.н.



Председателят на СМОК не е Батето, а е Каката!

Има логика да смучеш водка като СМОК и да смучеш ...като СМОК - извод и Каката е достойна за тресящото се олимпийско село...дисциплина смучене на /всекиму според подсъзнанието/...

# 11
  • Мнения: 419
Какви дисциплини щеше да има на такава олимпиада и къде България би се представила най-добре?
Може би тази  Crazy http://www.vbox7.com/play:084f3b02

Общи условия

Активация на акаунт