Новото носи късмет 27.06-03-.07

  • 6 908
  • 111
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Здравейте момичета , нова седмица , аи нов месец , казват , че новото носи късмет и в тази връзка :
късмет на всички във всяко начинание , което започвате или вече сте започнали
Усмихнете се и денят ви може да е по- добър  Party

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет Красавици,
Присъединявам се  и аз към пожеланията на deer .
Успешна седмица, с много сбъднати мечти Heart Eyes

# 2
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Ехооооооооооооооо ето ме и мен!
 wavey wavey wavey
Усмихната, щастлива, доволна, общо взето  в прекрасно настроение!
Надявам се и вие да сте в кондиция и да има много добри новини тази седмица! Забавлявайте се и се радвайте на живота!
Целувам ви!
  love001  love001  love001

# 3
  • Мнения: 1 329
Момичета,
страхотна, слънчева и изпълнена с много приятни емоции седмица ви желая!  bouquet

# 4
  • Мнения: 144
Добро утро и от мен!!! newsm51
Желая една много слънчева и усмихната седмица изпълнена с много  EFP,
а на бебеправещите желая  newsm10 newsm68 luvbed

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Добро утро и от мени мили момичета,пожелавам ви успешна седмица Simple Smile

Стискайте ми палци,днес трябва да ми излязат резултатите от хормоналните изследвания,малко съм напрегната и много ама много ми се виеше свят сутринта,но  това е за съжаление от преумора,а не от друго.

# 6
  • Мнения: 318
Здравейте и от мен!! Успешна и бебеносна седмичка желая на всички ви!! smile3525

# 7
  • Мнения: 105
Здраевейте слънчеви вчера гадната лелка ме посети с един ден по-рано от очакваното но аз все още не губя надежда знам, че някой ден ще изгре слънце и на моята улица така да се каже след като вече два пъти изгря няма начин да не изгрее и трети път. Много целувки свеж морски полъх и плажно настроение ви пожелавам  newsm51  а на чакащите да видат :EFP:newsm51

# 8
  • Мнения: 402
Здравейте сладури,много усмивки и добро настроение през цялата седмица ви пожелавам,на тези които като мен очакват неканени гости пожелавам да не ги дочакат изобщо поне през следващите 9 месеца  bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Добрютру девойки французойки ! Grinning

Аз в събота бях на фризьор та ето ми пoстрижката . Много съм доволна тоз път , ама вие не ми гледайте визиономията - нефотогенична  Sad , на яве по ставам   Laughing .

Хубав ви ден от мен , другото си го знаете !  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 144
Е, Моренка
много хубава прическа и много ти тича и физиономията ти е фотогенична . newsm10 newsm68

# 11
  • Мнения: 2 120
Дай Боже новото наистина да е на късмет.
Успешна нова седмица момичета.
А иначе мен тази сутрин си ми дойде и... това е положението.
Свих сърмите на скъпия -- този месец да се представя както трябва, а не да пита не може ли утре да го правим, ами остарявам вече.
За тези, които знаят, че бях на Рила искам да се похваля, че ходих на Мелник/страхотен град/ и най-важното в Рупите. там има някакъв особен въздух, мистично е, запалих свещички и потопих ръце в горещата вода за здраве, а там видяхме щъркел за първи път тази година-беше свил гнездо на покрива на къщата, в която е гледала Ванга.
Между другото,  в новата статия на моренка за БТ има известни  истинки.
Аз правих тест на 19 ден от последната М./чувствителност 10мл/ и беше ясно +, на следващия ден Т. ми падна на 36,9, после пак се качи на 37,2, после пак падна на 36,8 и тестовете станаха -.
Сигурно е вярно това за жълтото тяло и загиването и.

# 12
  • Мнения: 318
Моренка честита ти прическа...Изглеждаш страхотно smile3521 smile3521 smile3501

# 13
  • Мнения: 2 120
А... забравих , новата ти прическа Морена е много секси.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти момичета!
Моренка, страхотна ти е прическата! И ти си супер! Не знам защо не се харесваш на снимки newsm78
Аз съм в супер настроение, защото мъжа ми се върна от командировка и в събота и неделя непрекъснато бяхме заедно.
Желая ви много, много хубава седмица, а тези, на които е дошла лелката - да гледат напред с надежда за бебеносно лято Grinning

Общи условия

Активация на акаунт