Мебели - от къде ?

  • 1 094
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Здравейте , момичета. В момента правим ремонт с приятеля ми и скоро ще наближи момента да закупуваме мебелите. Ходихме до Айко, Комо, но някак си не ми се дават 2000 лв за диван или 400 за етажерка за баня с 2 чекмедженченца.
Можете ли да ми предложите някой магазин с по-приемливи цени? Търсиме си диван , ъгъл. В смисъл масивен диван с една приставка към него, която е като кресло . / Дано ме разбрахте / .
 
Та накратко въпроса ми е от кои магазини сте доволни и къде цените са приемливи /под приемливи имам предвид на половината на тези , които съм описала по-горе /  ?

# 1
  • Мнения: 674
Здравей в Люлин на кооперативния пазар има много стар мебелен магазин ама му забравих името Embarassed Там цените бяхо около 1000-1500лв,а ние си взехме от Лабиринт естествена кожа за 2000лв,а икуствената беше 1000лв.Дано да съм помогнала малко Wink

# 2
  • Мнения: 1 224
В Люлин знам ,че има доста магазини, подсети ме. Обезателно ще минеме от там да разгледаме. Мерси  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 11 703
Ние си поръчахме меката мебел директно при производителя-Гатто.Тройка+двойка+табуретка струваше към 1600 лева.

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Явор - www.yavor-bg.com
Диванът ни е 1200 лв, а е огромен и много хубав.
Всички неща са им хубави.

# 5
  • Мнения: 1 224
Явор - www.yavor-bg.com
Диванът ни е 1200 лв, а е огромен и много хубав.
Всички неща са им хубави.

А техен магазин знаеш ли къде има в София ? Имат наистина хубави неща..

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
http://www.yavor-bg.com/index.php?menu=partners&regid=11
виж тук
Но ако ги поръчаш директно от сайта, доставката ти е безплатна и цените са по-ниски.
Магазините просто продават стоката на Явор и там е по-скъпо!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 254
Не мога да ти препоръчам от къде да си вземеш мебели, мога само да ти дам съвет за корпусна мебел - не взимайте нещо евтино. После ще ви излезне по-скъпо. Евтините неща, които се предлагат в големите магазини тип ЗОната, Лабиринт и т.н. не са особено качествени. Разбира се, те са вариант, когато човек няма достатъчно средства, но после се оказва, че не си е струвало. Успех в обзавеждането!

Общи условия

Активация на акаунт