как се подготвяте за плажа

  • 4 654
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте на всички,

Това много ме вълнува в момента. Другият месец ще ходим на море, а коремът ми още не се е прибрал съвсем Sad Имам си и стрии, вообще май не съм кой знае каква гледка Confused Затова след много размисли по въпроса реших, че най-добрият вариант, поне за това лято, ще е целият бански и кърпата. А вие мислили ли сте по този въпрос? Обаче по магазините има много беден асортимент от цели бански Sad  Все са едни "парцалки", които едвам скриват нещо  Simple Smile . Ех, кога и аз ходих с такива неща...
А за плажните масла? Какво ползвате?
А посещението на солариум преди излагането на слънце?
Все едни такива въпроси ми се въртят в главата и ще съм радостна ако ги обсъдим дружно  Simple Smile Поздрави на всички! Sunglasses

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Целият бански е добра идея при още неприбрано коремче, но си избери някой по-изрязан, за да издължава краката. Можеш да си го носиш с прозрачна кърпа, вързана около ханша - много е шик и загадъчно прикрива несъвършенства!  Wink
Ако имаш възможност за солариум преди плажа, още по-добре. Знаеш, че загарът прави тялото по-стегнато и слабо...

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Така, както го описваш звучи прекрасно  Simple Smile

# 3
Tova,koeto 4etoh e,4e tazi godina 6e badat moderni celite silno izriazani banski,taka 4e vaprosa ti se re6ava i kam nego kato pribavi6 v podhodia6 cviat karpa si gotova,estestveno hubavi djapanki i plajna 4anta sa6o v  podhodia6 desen i 6e bade6 prekrasna! Grinning  Grinning  Grinning

# 4
  • Мнения: 704
Като продукт против слънце, препоръчвам на "Виши", продава се в аптеките, цената е долу-горе поносима, съхранява се правилно и има доказуем-посочен срок на годност.

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз ползвам всяка година различни марки. Това лято например си взех на Ейвън. Винаги ползвам фактор над 10, дори 15. Аз съм със светла кожа и напоследък много съм се уплашила, че имам доста бенки.  Shocked

# 6
  • Мнения: 463
Имам голям проблем със слънцето - бяла кожа, много бенки, ужас!
След всичко което съм пробвала, препоръчвам с две ръце "Виши". Спаси ме в Турция през август ...!
Солариум е добра идея като подготовка, но нямам представа дали не вреди на кожата колкото и слънцето. Ако някой има инфо, моля да сподели.

# 7
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Зъхи
Аз ползвам всяка година различни марки. Това лято например си взех на Ейвън. Винаги ползвам фактор над 10, дори 15. Аз съм със светла кожа и напоследък много съм се уплашила, че имам доста бенки.  Shocked

Аz също съм с много светла кожа и полzвам главно кремове с фактор 20 или повече. Това, което не бива да се zабравя е, че намаzването с крем трябва да се прави винаги преди плаж (напр. около 20 мин преди това) и трябва винаги след къпане в морето или басеина отново да се мажете с крема, неzависимо, че пише, че са водоустоичиви. Simple Smile  Simple Smile

А наи-тъпото при мен е и, че като отида по на юг, след няколко дни получавам редовно и слънчева алергия..... Close и досега, въпреки че zнам  това, все zабравям да си нося калции... Rolling Eyes

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
За какво точно помага калция?

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Зъхи
За какво точно помага калция?


Ами на моята алергия от слънцето, която я получавам нещо в последно време, когато ходя на плаж в по-южните страни... Sad  Неприятна история.

# 10
  • Мнения: 2 655
Цитат на: jutoo
Здравейте на всички,

Това много ме вълнува в момента. Другият месец ще ходим на море, а коремът ми още не се е прибрал съвсем Sad Имам си и стрии, вообще май не съм кой знае каква гледка Confused Затова след много размисли по въпроса реших, че най-добрият вариант, поне за това лято, ще е целият бански и кърпата. А вие мислили ли сте по този въпрос? Обаче по магазините има много беден асортимент от цели бански Sad  Все са едни "парцалки", които едвам скриват нещо  Simple Smile . Ех, кога и аз ходих с такива неща...
А за плажните масла? Какво ползвате?
А посещението на солариум преди излагането на слънце?
Все едни такива въпроси ми се въртят в главата и ще съм радостна ако ги обсъдим дружно  Simple Smile Поздрави на всички! Sunglasses



Не се притеснявай от външния си вид. И да не ти пука. Всички ще осъзнаят от къде е дошло малкото сладурче на снимката като те видят. А и най-важното е човека до теб да те харесва с коремчето. Просто си купи бански, които ти да харесаш.

За кремовете против слънце: и аз съм за Виши. Не съм ползвала по-добри козметични продукти. Пробвала съм почти всичко на пазара.
Имам 60 фактор за лице, за да пазя лицето от бръчки. А за тяло може и по малък фактор.
Приятно къпане.   sport027

Общи условия

Активация на акаунт