козметик

  • 458
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
здравейте,момичета
след морето винаги ми се появяват некви папки по лицето,дали от плажните масла,дали от пясъка или от морската вода незнам...но попринцип ми се изистват....но сега вече ще стане месец от както съм се прибрала от море и те си стоят,все едно съм в пубертета,пак вече сам си иди дойди на 25 години,въпросът ми е понеже все още продължавам да се пека,кога да отида на козметик сега докато все още е сезона и права слънчеви бани,или септ,когато вече спра?

# 1
  • Мнения: 779
и аз съм като теб-след излагане на слънце през лятото кожата изведнъж става ужасна,с пъпки-4ерни то4ки и зверско омазняване..а при самото излагане на слънцето е добре,доста,и като то се спре става ужасна.аз си правя парна баня с мента и сама си ги 4истя сега...по нататък като се поуспокой ще посетя вероятно козметик newsm78,..

# 2
  • София
  • Мнения: 604
и аз като вас-пъпки, омазняване, петна най-вече. Отиди на козметик,ако имаш тази възможност, но кажи там какво точно е положението, да имат впредвид какви продукти ще използват.
Като се върах от море юли ме беше срам да изляза даже на площадката с детето-толкова гадно ми беше лицето. И то защото не си купих слънцезащитния крем на Биодерма, а на Ганииер, за да си спестя пари. Резултата беше-все едно не съм се мазала с нищо, веднага от слънцето станах на петна, в крайна сметка си взех на Биодерма и нещата се пооправиха след седмица мазане Peace

Общи условия

Активация на акаунт