Какви са рисковете при редукция в 5-ти месец?

  • 2 126
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
 Предстои ми еветуална редукция на едното близначе поради малформация появила се в 5-ти месец. Ако някой може да сподели опит или да ми даде инфо за тази процедура на такъв етап от бременността ще съм благодарна.

# 1
  • Мнения: 1 868
Предстои ми еветуална редукция на едното близначе поради малформация появила се в 5-ти месец. Ако някой може да сподели опит или да ми даде инфо за тази процедура на такъв етап от бременността ще съм благодарна.
Нищо не мога да ти дам като инфо, но искам да ти пожелая късмет Praynig

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Soffii,късмет мила! Praynig Hug
А док какво казва?

# 3
  • Мнения: 266
  Благодаря!Ами за сега изчакваме да видим как ще се развие проблема и ако няма подобрение ще пристъпим към прекъсване бременността на единия плод.Това много ме плаши и не знам как ще протече всичко.

# 4
  • Мнения: 1 951
Софи, не съм правила редукция, но при мен съЩо имаШе проблем с едното блиzнаЧе. Редуцира се от само себе си  Sad Стискам палци всиЧко да е наред  Praynig

# 5
  • Мнения: 7 716
Софи, всичко е късмет. Ще се моля за теб. Имам близка, на която редуцираха едното близначе, другото се роди живо и здраво. Peace

# 6
  • Мнения: 266
  Марински и Лали на какъв етап от бременността е била редукцията?Как протича и какво се прави след това?Марински предполагам при теб е било в началото?

# 7
  • Близо до София
  • Мнения: 896
soffii,
много късмет мила, ще се моля за теб всичко да мине добре.   Praynig  Praynig  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 062
Не мога да ти помогна с информация за съжаление.
Стискам палци и се моля нещата да се
развият по възможно най-благоприятният начин за теб !

# 9
  • Мнения: 3 294
Софи , стискам палци всичко да протече добре  Praynig Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 2 908
Софи ще се моля за теб,всичко да мине безпроблемно и да си добре. Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Желая ти много късмет , нека се случи най-доброто за бебетата Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 1 951
При мен беШе между 14 и 16 седмица. Има няколко мами които правиха редукция и пиШат във форума, дано да пиШат. Късмет  Praynig

# 13
  • Мнения: 312
Желая ти успех и дано всичко да е наред

# 14
  • Мнения: 19
всичко ти пожелавам да е наред бъди смела и вярвай Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт