Как да махна петно от лепило(каноконлит) в/у 4ерен паму4ен панталон?

  • 9 297
  • 5
  •   1
Отговори
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
това ми е въпросът, много моля за помощ, ако някой има идея! благодаря ви!

# 1
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Душе , я пробвай да го замразиш във фризера и виж след това дали няма да се разпадне .
Не съм пробвала точно с това лепило ,но други съм ги изронвала в замръзнало състояние .
То или ще е с ютия и хартия или замръзнало или с медицински бензин , за др. не се сещам .

# 2
  • Мнения: 380
За съжаление, аз досега не съм успяла да махна каноколит. Хубаво се пропива тъканта и я прави на "пластмаса".
Правила съм бая апликации с мъниста върху такива петна, просто не се махат.

# 3
  • Мнения: 28
абе може да пробваш с лакочистител , чела съм че разтваря всякакъв вид лепила , но внимавай да не съсипеш самия плат. Пробвай първо на някое скришно местенце (подгъв например).Дано да стане. Peace

# 4
абе може да пробваш с лакочистител , чела съм че разтваря всякакъв вид лепила , но внимавай да не съсипеш самия плат. Пробвай първо на някое скришно местенце (подгъв например).Дано да стане. Peace

Аз поне не знам да има нещо, което да "разтваря" Каноконлита (още по-малко пък такива слаби разтворители като одеколон, спирт и т.н. Wink ... а и с по-силните, като ацетон, кореселин и т.н., не става, аз до колкото съм пробвала)... е, сигурно има някоя киселина, която и дрехата ще разяде де :p ... все пак някой друг може да знае повече newsm78. По мой личен опит - единственото нещо, което го маха, е: физически да се махне - изстърже, изреже и т.н.

# 5
  • Мнения: 12 662
Няма начин. Поне аз не намерих. 

Общи условия

Активация на акаунт