как да оправя косата си???

  • 3 158
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Помоооощ,помагайте #Crazy как да оправя косата си....косата ми е дълга боядисвам я черна,обаче имам един голяам проблем,отгоре на скалпа е мазна а на долу по дължината е суха и цъфти....мия я точно през ден-два.....дори наскоро я подстригах,взехи доста от дължината,използвала съм какви ли не шампоани,балсами,маски и т.н. и нищо не я оправя  newsm78...повече от 1 ден не мога да я нося пусната....в крайна сметка май ще пробвам с някакви бабини масчици и отвари за да възвърне предишния си блясък и красота   Rolling Eyes....моля ви помагайте...дайте някви рецептички за такива домашни маски,че ми писна вече от всчкакъв вид химии  Hug
П.П. сори ако е имало вече такава тема,но търсих с тъсачката и нищо не открих

# 1
  • Мнения: 77
Ето ти линк към стара тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233399.0

# 2
  • Мнения: 4 496
Сама ли се боядисваш? Или ходиш на фризьор?
Аз отскоро по дължината само тонирам. Така не се изтощава много.
А за маските добре си се сетила. Заповядай в "Тайната на дългата и здрава коса" Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323462.0

# 3
  • Мнения: 93
Сама ли се боядисваш? Или ходиш на фризьор?
Аз отскоро по дължината само тонирам. Така не се изтощава много.
А за маските добре си се сетила. Заповядай в "Тайната на дългата и здрава коса" Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=323462.0
ходя на фризиор,но аз се боядисвам два пъти в годината,така че предплагам не може да ми се изтощи толкова много от това....инъче мерси ще разгледам и тази тема Hug

# 4
  • Мнения: 3 413
Мила преди вереме инах същия проблем.Взех да пия повече витамини и сега всичко е ок!

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Мила преди вереме инах същия проблем.Взех да пия повече витамини и сега всичко е ок!
какви и колко време ги пи, за да видиш ефекта?

# 6
  • Мнения: 3 413
Мила преди вереме инах същия проблем.Взех да пия повече витамини и сега всичко е ок!
какви и колко време ги пи, за да видиш ефекта?
Да не те обезкуражавам,но борбата с такава "повехнала коса " е жестока..За около 3 години косата ми стана перфекна-гъста,не цъфти(а я изрусявам),косъма стана по-дебел..А как го постигнах?Витамини-постоянно,както и различни продукти за такъв тип коса-търси в аптеките медицински шампоани,ампули,доволна съм от маските на гарниер,кристали ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,никакво боядисване...Бях се отчаяла по едно време,но резултатът не закъсня,имам коса такава каквато винаги съм си мечтала,а бях сигурна,че не бих имала никога.Най-важни са витамините!!!

# 7
  • Мнения: 104
Да не те обезкуражавам,но борбата с такава "повехнала коса " е жестока..За около 3 години косата ми стана перфекна-гъста,не цъфти(а я изрусявам),косъма стана по-дебел..А как го постигнах?Витамини-постоянно,както и различни продукти за такъв тип коса-търси в аптеките медицински шампоани,ампули,доволна съм от маските на гарниер,кристали ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,никакво боядисване...Бях се отчаяла по едно време,но резултатът не закъсня,имам коса такава каквато винаги съм си мечтала,а бях сигурна,че не бих имала никога.Най-важни са витамините!!!

Извинявам се за глупавия въпрос,но напълнява ли се от тези витамини? Animal Pig

# 8
  • Мнения: 276
Какви витамини точно пиеш,че на пазара има  много.И моята коса е ужасна вече.

# 9
  • Мнения: 3 413
Какви витамини точно пиеш,че на пазара има  много.И моята коса е ужасна вече.
Изпила съм доста видове,но най-съм доволна от Озоне-32 витамина и минерала.Не са специално за коса,но пък съдържат всички необходими за организма витамини и минерали.Обаче нали се сещате-приемът е редовен Simple Smile
Не е казано,че точно определена марка хапчета ще вършат работа-вземете си такива с повече от 5 витамина(аз за това не харесвам Геритамин нео,защото витамините са само А,Д) и ги пиите по указание.Аз по принцип хапчетата винаги ги пия с онези разтварящите се витамини(вместо с вода и сок).

# 10
  • Мнения: 120
Denise Pappa Reale 12ml   са  с пчелно млечице и  не позволяват на косата да цъфти с 5-6 ампули ще имаш значително подобрение преди това малко скъси косата. Но най-важни са витамините и минералите с които се храниш! Thinking

# 11
  • Мнения: 758
Denise Pappa Reale 12ml   са  с пчелно млечице и  не позволяват на косата да цъфти с 5-6 ампули ще имаш значително подобрение преди това малко скъси косата. Но най-важни са витамините и минералите с които се храниш! Thinking

и аз съм я ползвала тази ампула и съм доволна! Peace

# 12
  • Мнения: 21
Направи си маската с тривитаминол и си купи стимуланта за коса на Икаров  Simple Smile Аз съм много доволна от ефекта,а и между другото и аз се боядисвам! Успех   bouquet

# 13
  • Мнения: 93
мерси мацки за дадените съвети...ще г следвам дано има ефект Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 247
Постоянно с дълга коса, третирана с бои и резултатът суха, мъртва коса. Отидох на фризьор, показаха ми каталог, избрах къса прическа. Резултатът е нова коса, нов човек. Не съжалявам, че си съживих косата. Закупих щадящи продукти, маски, шампоани и всичко необходимо. Витамини също.

Общи условия

Активация на акаунт