кола на триъгълника.....

  • 970
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
здравейте мами,поръчах си нагревател за кола,ролети и лентички и вече успях да се самодепилирам,но многоме е страх на триъгълника да не ме боли,защото моята козметичка на триъгълника ми прави с течна кола....а честно казано не ми се ходи,да зписвам часове,да чакам и т.н. ако мога и сама да си направя...та ако някой е пробвал и не боли нека каже за мое успокоение....Simple Smile или ще се наложи да си ходя на козметик... Thinking

# 1
  • Мнения: 5 173
Боли.
Не те успокоих много, май май

# 2
  • Мнения: 93
Боли.
Не те успокоих много, май май
ми май май...ама поне ще знам че не съм само аз.... Laughing Praynig

# 3
  • Мнения: 231
Ами то си боли и на козметик, но нямам идея сама как бих се направила аз  Crazy Успех!

# 4
Мисля, че е по-добре да чакаш на козметик, от това да се мъчиш сама. Козметичката ще те почисти за 10-15 мин. а ти само толкова ще си повтаряш, че няма да боли. Успех newsm10

# 5
  • Мнения: 69
най -добре се довери на козметичката си за триъгълника,сама рискуваш да се насиниш,а  едвали ще се почистиш така добре,както тя го прави Peace

# 6
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз лично не мога сама да я свърша тая работа..навсякъде другаде-да,но триъгълник-не.
По добре козметичката.. Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
по-добре си отиди на козметик Peaceа и  сама да се опиташ едва ли ще успееш да почистиш толкова добре космите:peace:

# 8
  • Мнения: 211
Аз до преди месец си правих сама кола на триъгълника, защото установих, че колкото и да ми е трудно някак си успявах по-добре да се справя  от козметичките , при които съм ходила.  Не , че те са зле, но явно сама си усещам по-добре къде каква площ да намажа и как да дръпна, та да ме боли по-малко. За жалост с малко неприятно чувство преди 2 седмици установих, че вече не съм "йога" , макар и корема ми още да е като на преяла и уж не ми пречи. Та ще се наложи и аз вече само на козметик да ходя.

# 9
  • Мнения: 3 695
добре де, има толкова много теми за епилацията защо трябва да се отварят постоянно нови  ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 803
по-добре си отиди на козметик Peaceа и  сама да се опиташ едва ли ще успееш да почистиш толкова добре космите:peace:
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
Казвам го от личен опит Cryи с лентички съм се пробвала,но за да успея да си направя кола  ,както козметичката ми я прави май трябва да съм художествена гимнастичка Mr. Green за да успея

Общи условия

Активация на акаунт