Виждате ли .... а какво правите ? / анти петъчна /

  • 2 740
  • 40
  •   1
Отговори

Анкета

Вашата реакция е :

Опции:

  • Мнения: 1 212
Вървите си ... някъде . Ведро ви е на душата , или пък не .
Изведнъж от храсталака изскача чичко развявайки пишка като байрак.
/Пиша пишка, за да звучи благоприлично /  Flutter
Как реагирате , сега - не като сте били на 15 ?

# 1
  • Мнения: 7 723
Вероятно ще кажа:
- Яяяяяяяяя, къв байряк! Shocked ...прилича на пишка... Thinking

# 2
  • Мнения: 4 916
... обаче защо е такава мъничка?... студено ли й е... или се срамува, когато е на светло...

# 3
  • Мнения: 2 448

Изведнъж от храсталака изскача чичко развявайки пишка като байрак.
Как реагирате , сега - не като сте били на 15 ?

Ми аз такава гледка последно видях като бях на 15, така че не мога да отговоря адекватно.  Laughing

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ще ми стане смешно или гнусно или нещо средно

# 5
  • Мнения: 25 444
Ох, що сега не ми развее някой пишончицата си? Сигурно отдалече ми личи, че имам да му кажа нещо мноооого важно, нещо, което не смеех да кажа като дете.   Mr. Green
Ами чекиджии, показват се само на деца, защото ги е страх от жените. Може някоя да си поиска и к`во ще правят тогаз? А?   Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 005
Не ми се е случвало скоро , но най- вероятно ще ми стане гнусно ... Twisted Evil

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
Ще го погледна, щом се показва доброволно и ще подмина. Какво друго?
Не обичам да ме стряскат. А мъжете знам, че имат тези органи, не че държа да ги виждам, но щом толкова желае, ще гледам. Какво да правя?

А този дето ще изкача знае ли защо го прави или ей така му харесва просто да стряска жени в парка?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз съм първата, дето се вълнува от смесени емоции. Не мога да си спомня к'ви бяха и на мен ми се случи за последно нейде в ранната маладост.

Сега само съседката ме чака да изляза на терасата, че да си дръпне пердето и да се разкрачи дибидюс и да си гледа анатомията с огледалце. Всяка вечер. Вече не се вълнувам. Ако не го стори, почвам да се притеснявам, че от толкоз дирене, най-накрая си я е намерила и е получила удар от откритието.

# 9
  • Мнения: 4 585

Клонке, дай линк де.

# 10
  • Мнения: 17 546
На морето(преди 12 дни) бяхме в бунгала. Излязох от банята, поизпрах дрешки на дечурлигата, пльоснах легена на терасата и влязох да се обличам. Излизам след десетина минути, за да просна дрехите и отваряйки вратата и вдигайки поглед,  на метър и половина пред мен насреща си съзирам млад, около 25-28 годишен мъж, гол-голеничък както майка го е родила, с халба бира, цигара в ръка и замечтан поглед. Вервате ли ми, че не ми трепна нищичко? Само го погледнах безизразно и  думите ми бяха "Съкровище, лагера е пълен с деца! Гледай втори път тук да не се мяркаш така, щото ако те добара мъж ми в този вид, ще те одере жив. Тъкмо си се подготвил и няма да му се налага да те съблича." И най-невъзмутимо започнах да си простирам дрехите. А той, също така невъзмутимо ми отвърна, че ей сега се прибирал, но никак не бързаше. Подозирам, че беше горе на черешата (и то не само от бира), но също така беше явно неприятно изненадан от моето безразличие към не дотам прелестната му голота. На другия ден, вече съвсем трезвен, го срещнах в морето и той имаше вид на смутен. Много смешно беше. Да знаете, че такива писъците и разни възклицания ги кефят, а липсата на внимание направо ги съсипва Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам я на кадър Mr. Green
Ползвай въображението си.
Макар че, не си струва.

Смешното е, че баш на тая тераса синът ми застава и "си гледа бъдещето", както той самият казва. Като се замисля, има дълбок смисъл в думите му Joy

# 12
  • Мнения: 4 585
Да знаете, че такива писъците и разни възклицания ги кефят, а липсата на внимание направо ги съсипва Joy
Точно така е, за да се кефят и оргазмят трябва да видят уплах, изненада, ако може и с писък съпроводени. Забравих как им викаха на такива.

# 13
  • Мнения: 17 546
Ексхибиционисти.

# 14
  • Мнения: 4 585
Анджък.
Ексхибиционизъм - Сексуалната възбуде се получава от показване на собствените полови органи на други хора.
Те, учените, като сертифицират, класифицират и измислят име на нещо и се успокояват.

Общи условия

Активация на акаунт