Относно GSM - радиовълни?

  • 1 043
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
Отдавна установих, че след всеки мой последен разговор получавам през 5 часа радиовълни към телефона си без той да звъни. Това го установих тъй като си държа телефона в близост до радио или компютъра. Интересно е, че е точно през 5 часа и минутата съвпада също. На какво може да се дължи това има ли някой мнение по въпроса. Thinking

# 1
  • Мнения: 4 916
Тел. се инициализира служебно в мрежата на оператора, за да засекат в коя най-близка клетка е  Peace  Това прави свързването по-бързо.
Няма страшно, не е повреда или нещо за притеснение.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
така е, да

# 3
  • Мнения: 223
И какво толкова страшно ?     bouquet  newsm78  Crazy

# 4
  • Мнения: 924
Ами интересно ми стана, защото преди време с мой бивш приятел си правихме такива скрити повиквания - с радиовълни,   но през 4 часа, а преди това не бях ги забелязвала. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 043
Е, какви са тези скрити повиквания с радио-вълни, дето сте си ги правили, на мен пък ми стана интересно  newsm78

# 6
  • Мнения: 924
Ами така - набираш номера и затваряш преди да се свържеш Laughing и има само радиовълни без звънене. Но телефона е до приемник или комп. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 043
А как разбираше дали приятелят ти ти праща вълни или е сигнализацията на GSM мрежата  Laughing (тази периодичната дето е няколко часа)

# 8
  • Мнения: 924
Ами сменяхме часът, а и като си смених номера, докато не му го дадох не ги получавах Laughing

Общи условия

Активация на акаунт