Позволяват ли се посещения в болничната стая?

  • 2 353
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Позволяваха ли на близките ви да ви посещават в стаята след като родихте? По принцип всяка болница има различни правила. Знам, че в някои болници не пускали посетители, майките трябвало да излизат на етажа някъде. За реанимацията първия ден след секцио - ясно, не може, но следващите дни? Как беше при вас? Питам конкретно за болниците във Варна.
Благодаря ви.  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 4 895
В  различните болници е различно, спрямо конкретния болничен ред.
В "Тина Киркова" (София) близките можеха да идват по всяко време през деня. Дори мъжът на момичето, с което бях в стая, идваше към 21:00ч. за десетина минути.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 256
Аз раждах във випа на АГ нормално, там си има часове за свиждания обаче мъжа ми и майка ми почти непрекъснато бяха при мен даже майка ми остана първата вечер да спи при мен че не се чувствах добре. Само да отбележа че съм лежала и в патологията на АГ и там въпреки че не са разрешени посещения майка ми и мъжа ми успяваха да влязат а акушерките не са правили проблем.

# 3
  • Мнения: 682
В "Токуда" посещенията в болничните стаи и изобщо в родилното отделение не са позволени. Изключение прави ВИП стаята.

# 4
  • Мнения: 247
В АГ- Варна никой не те пита къде отиваш. Даже и да те попитат на входа, казваш им, че отиваш на 7 ет. и те пускат. Hug
Съпругът ми и баща ми влязоха даже и в реанимацията да ме видят. В стаята също нямаше проблеми.

# 5
  • Мнения: 1 919
в Майчин дом-Варна позволяват, дори в деня след секциото имах посещение.Там посещенията са от 16-17 часа

# 6
  • Варна
  • Мнения: 89
Раждах в "Майчин дом"-Варна. Там свиждането е 16:30-17:30. Секциото ми беше на обяд,още същия ден близките ми бяха при мен в постоперативна зала.

# 7
  • Мнения: 1 080
Не, на мен не ми позволяваха - само във фоайето!!!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 340
В Окръжна болница не се влиза при родилките и бебетата. Като дойде някой майката излиза във външния коридор, до приемната, ако иска може да слезе и в градинката.

# 9
  • Мнения: 9 814
В Окръжна болница- София, съпругът и майка ми влязоха в родилна зала, а на следващия ден и в стаята, където бях настанена, но все пак се водеше ВИП.

# 10
  • Мнения: 10 982
В различните болници редът е различен. В АГ отделението на болницата в Габрово не позволяват посещенията в обикновенните стаи, но ако си във ВИП-стая, винаги могат да ти идват гости.

# 11
  • Мнения: 4 335
Бях в АГ-Варна и близките ми влизаха.Мьжо беше с мен до операционната,след това в реанимация,пущаха го и в стаята. WinkМайка влезе на третия ден в стаята ми.А ти кьде ще раждаш Thinking

# 12
  • Мнения: 212
Ще раждам или във ВИП-а на АГ, или в обикновените стаи. Но не съм сигурна, може и в Майчин дом.  Embarassed Още не мога да си избера лекар.  Cry

# 13
  • Мнения: 583
Зависи от болницата. Близките ми дойдоха 1 час след раждането в родилна зала, останаха достатъчно дълго, и след като ме преместиха в стаята. Докато бяхме в болницата, таткото стоеше при нас целодневно, без ограничения. Стаята  се водеше ВИП.

# 14
  • Мнения: 4 335
Ще раждам или във ВИП-а на АГ, или в обикновените стаи. Но не съм сигурна, може и в Майчин дом.  Embarassed Още не мога да си избера лекар.  Cry
В кои месец си,сега кьде ходиш на ЖК,4е още не си избрала лекар Thinking

Общи условия

Активация на акаунт