подаръци за напускане на детски ясли !

  • 3 266
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
Мили мами дайте ми съвет какви подаръци да подаря  на мед.сестрите които бяха на моята дъщеря в яслата.Много съм доволна от техните грижи и отношение към детето ми а и не само към моето но незнам какво да им подаря в  знак на благодарност.Ще се радвам на всякакви предложения.благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 4 292
Аз подаръци не съм правила, а почерпка. Кафе, сокове и бонбони.

# 2
  • Мнения: 1 168
За сега не се сещам нищо умно, но ще следя и като ми дойде нещо на акъла ще пиша!

# 3
  • Мнения: 566
ок ще чакам да се сетите нещо .

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И аз съм за почерпка.
Иначе може козметика, сувенир, цвете .... знам ли.

# 5
  • Мнения: 1 187
Аз също не съм правила подаръци, но каквото и да решиш, ще ги зарадва самото внимание. Отиди в магазин за сувенири и избери нещо. Бих ти предложила икони на св.Богородица като символ на грижата, любовта към децата и т.н., но не знам с какво вероизповедание са, така че не рискувай с това. Ако се сетя нещо и аз ще ти напиша.

# 6
  • Мнения: 1 168
А бе те цветята са задължителни, според мен. Въпросът е какво друго? Като не ги познаваш хората отблизо. ако ги познаваш и икона става и книга става..... виждала съм едни посребрени сувенири от рода на свещници, бижутерни кутийки, ама не съм хич сигурна колко са подходящи! Парфюм също става, но хубавите парфюми са скъпи /не знам колко на брой са сестрите/, а и може да не им пасне на вкуса!

# 7
  • Мнения: 566
благодаря за предложенията и аз си мислех за икона dididid  смятам че е най подходящо.сестрите са две и една леля като помощен персоналили общо три подаръка.мисля че ще им взема икона супер предложение .благодаря още веднъж.

# 8
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
аз мисля да занеса нещо да се почерпят.за подаръци даже не ми е минавало през ума.мисля да занеса бонбони,кафе и някакво живо цвете.

# 9
  • Мнения: 2 005
Аз бих ти предложила да им закупиш по едно хубаво саксийно цвете , много добре опаковано за случая ... Rolling Eyes Мисля , че това е напълно достатъчно . Hug

# 10
Мами, бихте ли ми казали къде мога да запиха децата си на детска ясла - има ли саит?

# 11
  • Мнения: 4 406
може  да направиш колаж от снимки на детето ли на групата- щом добре са се грижили за бебешорите, значи за сестрите ще е хубав спомен. ако е в хубава рамка- ето разкошен подарък!

# 12
Мами, бихте ли ми казали къде мога да запиха децата си на детска ясла - има ли саит?

# 13
  • Мнения: 566
да  страхотна идея mishonova  те имат доста снимки от тържествата които имаха в яслата  може да ги занеса в някое фото и ще стане страхотно.благодаря ти

# 14
  • Мнения: 566
ОХ АМА СЪМ СМОТЛА .извинявайбумеранг объркала съм ти името с на другото мамче .благодаря ти за чудесните идеи.още веднъж прости ми Praynig

Общи условия

Активация на акаунт