Хрема или вирус - опасно ли е?

  • 1 207
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 553
Здравейте!От 2-3 дни не се чувствам много добре - запушен ми е носа, не мога да дишам, кихам постоянно.Искам да ви попитам това опасно ли е за плода?Обадих се на моята лекарка и тя ми каза да пия само витамин С  и да си взема детски капки за нос.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Нали нямаш температура и други оплаквания освен хремата? Едва ли е нещо сериозно, но защо не те прегледа лекарката за всеки случай, тези консултации по телефона не ми се нравят много.

# 2
  • Мнения: 7 186
Да нямаш сенна хрена?Сега е сезонът на полените и ако си алергична може и от това да е.

# 3
  • Мнения: 2 807
Само да кажа да не прекаляваш с витамин С - в по-големи дози може и аборт да предизвика.

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
И ако може и детските капки за нос не слагай без изрично да се консултираш с гинекологът си. Слагай физиологичен разтвор в носа, той е безвреден. И аз мисля ,че може да е някаква алергийка, сега цъфтят сума ти треволяци, може и да е повлияна от бременността. По-добре изтърпи без лекарства, така е по-сигурно. Успех, дано скоро ти мине.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Няма нищо страшно за бебчо,дори и хремата да е предизвикана от вирус.Аз задавах подобни въпроси на моя АГ като беше грипната епидемия.Каза ми - ще вземаш лекарства ако се наложи,опасна е високата температура,защото може да предизвика контракции.

# 6
  • Мнения: 2 553
Благодаря ви за отговорите!!!
Днес май съм по-добре.Вече не ми се запушва носа, но малко кашлям, но очаквам утре вече да съм ок. За капките - сложих си само 2 пъти от немай-къде, защото наистина не можех да дишам, пих и малко витамин С и изстискан лимон с мед.Страх ме беше да пия други лекарства - важно е бебко да е добре, пък аз ще стискам зъби и ще я преборя хремата Grinning
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт