ПАК ЗА ОВУЛАЦИЯ

  • 732
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте!
Ето ме на пак аз!  Hug
Искам мнение от вас.
На 13ти август ми дойде дългоочакваната менструация след спонтанния аборт през месец май.
Спря неделя и ние пак започнахме опити.Въпроса ми е следния:възможно ли е овулацията ми да е била 7дена след датата на мензиса?Имам много слуз,прозрачна,като яйчен белтък.И продължава до сега.Само че,мъжа ми отново е на работа(до понеделник няма да се пребере) ииии си останахме само със снощния опит.Както винаги,седя си сама и ....полудявам.Чета тук по форумите(за овулацията)днес ми започна дори да ме преболява ниско и си казвам:Ето на пак изпуснах момента!Направо ги мразя тия моменти.Тамън се нагласиш и ето че пак нещо изкочи!
Само да кажа,преди бременноста ми,цикъла си ми беше нерегулиран(през около 3седмици ми идваше).Абе...лудите ме гонят и тва е май.Знам че ме разбирате(макар някой сигорно се ядосвате че пак има питане за нещо такова.
   bouquet от мен       чао

# 1
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Тилиа, възможно е да имаш ранна овулация, щом цикъла ти е на 3 седмици. Слузта по принцип е показателна, но не бива да я приемаш за 100 % сигурен показател. Защио не пробваш с тестове, мери БТ, така, като имам повече вторични показатели, ще се ориентираш по-лесно и няма да се чудиш дали сте улучили момента или не. Най-сигурният начин да не пропуснеш е фоликулометрията - там поне се вижда има ли я и кога, или пък я няма О.

# 2
  • Мнения: 60
 Hug
Благодаря за отговора толкова рано.
Права си.Не мога да разчитам на 100% че тогава е бил деня.Събуждам се тази сутрин с едни леки болчици и мнооого ще ме е яд ако сега направя тест за ову и се окаже положителен(за което съм почти сигорна!) а бъдещия татко се подвизава на морето.Спирам до тука.Следващия месец опити,ако е рекъл Бог.
  Целувки от мен! чао  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 718
Тилия, овулацията настъпва около 36-48 часа след положителен тест. Не  е лошо да правиш тестове, за да придобиеш представа. Другото, което межш да правиш е да мериш базалната температура.
Мойте болки винаги са около два дни преди овулация.

# 4
  • Мнения: 60
Ето ме пак,реших се да пиша отново.
От сума време само сърфирам из форумите нагоре надолу,ама няма оправия при мен  Sick
След като ви писах,бях убедена че съм пропуснала овулацията : "На 13ти август ми дойде дългоочакваната менструация след спонтанния аборт през месец май.
Спря неделя и ние пак започнахме опити.Въпроса ми е следния:възможно ли е овулацията ми да е била 7дена след датата на мензиса?Имам много слуз,прозрачна,като яйчен белтък.И продължава до сега.Само че,мъжа ми отново е на работа(до понеделник няма да се пребере) ииии си останахме само със снощния опит.",
От тогава не са спирали болките в кръста и яйчниците.Преди три дни падна една странно течение(като белтък със кръв),после малко кафяво и от днес си ми е едно жълто(но няма мирис или нещто подобно).За лекар съм си май пак..   smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 ПАК?!ПАК!
Само да кажа че когато се върна мъжо(след моите изчисления,овулация не би трябвало да има)ние си продължихме с кекса.
Просто мнение от вас,случвало ли ви се е подобно нещо?Чета из форумите(случва се ама на бъдещи мами).Аз си правих тест днес,отрицателен,макар че каквото и да е,май е рано и за него.
Ох,това от мен душици,който има желание и мнение моля нека ми пише.
              целувки от мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт