Татуировки

  • 1 121
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 746
Харесвате или не?Ако да,покажете ги.Съвети и т.н.Аз си направих първата,когато бях на 21г,сега искам да я променя,но не знам какво да направя на нейно място.Та,мисълта ми е,много харесвам,искам да си направя още,но след 10-15години,дали ще се чудя как да ги махам?Както стана с тази първата.От месеци мисля,заслужава ли си или не,дали вече не ми е минало времето,все пак съм на възраст вече.Хайде вие сте.Споделете мнения

# 1
  • Мнения: 4 753
Някои харесвам, някои не.... И мойта си я направих на 21г. на лявата ръка, мислех да си направя още една (индианска) на дясната, но от няколко години ми е противопоказно... Харесвам си я много, дълго време живях с мисълта, че ще я имам, преди да си я направя и нито ден не съжалявам за избора си...
Изглежда така, но татуировката е черна, а ръката ми бяла...   Grinning

# 2
  • Мнения: 2 674
Харесвам ги.Напомнят ми на затворник.Генка + Мичо=В.Н.Л.Може и на китайски.

# 3
  • Мнения: 4 753
По неизвестни причини темата вече е в Красива мама...  Grinning  Сега ще се наредим до маникюрите...  Mr. Green

# 4
Да харесват ми. Имам една, много си я харесвам. Сега се чудя къде да ми е втората.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
харесвам. имам една. обмислям втора. когато и тя стане факт, тогава ще се изтипосам тук bowuu

# 6
  • София
  • Мнения: 746
Имаше една приказка-без една може,но с една не може Wink,аз имам две и обмислям варианта за трета.Само ме притеснява,че много голяма ще стане,та не знам дали няма да е грозно.Много ми харесва на врата как стои,но не смея там да си направя,затова на кръста съм решила.Някой да препоръча студио?

# 7

Общи условия

Активация на акаунт