СЕКЦИО КЪДЕ ДА РОДЯ?

  • 814
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Добър ден мами!Надявам се да ми помогните,които са раждали секцио.Записана съм да раждам в ЕВА-Сливен при доктор Йорданов.Каза ми че най-вероятно трябва да родя секцио,ако бебето не се завърти ,защото е със седалищно разположение-аз искам да раждам нормално,защото ме е страх от секцио.Та въпроса ми е има ли мами раждали в ЕВА  със секцио да дадат малко инфо защото много ме е страх.Как е възтановяването след секцио,в ЕВА добри ли са ,ако не къде в сливен са по добри?Предварително благодаря!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 364
Мила, аз не мога да ти кажа от собствен опит, но ще си позволя да ти дам няколко съвета. Щом лекарят е преценил, че раждането трябва да е секцио, мисля, че е безсмислено (и опасно) да си правиш експерименти особено щом показанието ти е седалищно предлежание на бебето. Няма нищо страшно в секциото, дори за бебето рисковете са много по-малко в сравнение с естественото раждане. Всичко си е до организъм - там, където раждах аз, мамите които родиха с операция изглеждаха и се чувстваха в пъти по-добре от нас, родилите по естествен път. Така, че гаранции няма как ще се чувстваш.
За Ева в Сливен мога да ти споделя само мненията на познати, раждали там - супер доволни са от всичко - от специалистите през обстановката до отношението!
Недей да се притесняваш излишно, наслаждавай се на бременността си и мисли за хубавите мигове, които ще преживееш с рожбата си  Heart Eyes
Леко раждане, бързо възстановяване и здраво бебче!  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Някъде бях чела някакви отзиви за тази болница - но дори не помня добри или лоши. Повече отговори имаш шанс да получиш, ако пуснеш въпроса и в "по градове" в темата за Сливен, мисля.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Попитай тук Peace

Общи условия

Активация на акаунт