През септември в Сандански

  • 1 726
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
От кога през есента е най-благоприятен климата там?
В края на септември и началото на октомври или има друг период?
Искам да изпратя малката с баба си и дядо си Grinning

# 1
  • Мнения: 1 190
Мисля си, че в началото на октомври е по-добрия вариант newsm78

# 2
  • Мнения: 223
Когато искаш! Тук пролет и есен е най-добре. В момента е адска жега. Къде мислиш да отседнат? Сестра ми работи в Балнео санаториума. Ако трябва да помагам! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 878
според мен края на септември-началото на октомври ще бъде чудесно там Wink

# 4
  • Мнения: 1 608
От кога през есента е най-благоприятен климата там? В края на септември и началото на октомври или има друг период?
Април. Ние ходим тогава. Тази година за първи път ще се пробваме да се организираме за края на септември.



# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Миналата година бяхме там през август, но не беше такава жега. Климата е благоприятен когато и да отидеш мисля. Само за бронхиална астма  май се препоръчва пролет и есен.

# 6
  • Мнения: 5 103
Мисля края на Септември с малката да отидеме за 1 седмица.

# 7
  • Мнения: 1 608
Кажете ходещите редовно къде отсядате? Ние всеки път на различно място. Сега си търсим нещо и то да е съвсем в центъра.

# 8
  • Мнения: 5 103
Аз ще съм в Парк хотел Пирин.

# 9
  • Мнения: 398
Ако не сте на санаториум климата около Сандански е същия.
Ние се върнахме от района преди седмица и имах чувството,че щях да се сваря в собствен сос. Незнам как се живее там през лятото без климатик.Отседнахме в едно семейно хотелче с механа край Мелник.Ползвахме нещо като апартамент,но без врати откъм коридора,със самостоятелен санитарен възел.В едната стая има едно двойно легло,в другата две единични-цена 40 лева на вечер.Собственичката ни приготви за вечеря шаран който дълго ще помним.Имат си едно шадраванче и вътре плуват различни видове риби,ловят ги в момента и ги приготвят.Всичко беше в огромни порции и ужасно вкусно.
 Име не видях да пише някъде,но мога да обесня къде се намира ако някой се интересува.
Подходящо е за хора с деца защото е в страни от пътя и от механата се вижда доста надалече.
Незнам дали може да се стигне до там без кола.

# 10
  • Мнения: 1 190
Ние през април (в средата на месеца) бяхме, този път ще пробваме и началото на октомври.
На мен Мелник също много ми хареса  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 520
Ние миналата година ходихме началото на август. И беше приятно. Не бяха някакви адски жеги.
Тази година вчера ги закарах детето и майка ми. Ние пристигнахме сутринта и беше прохладно. Мама по-късно каза, че е станало жега.

Аз съм чувала, че април-май и спетември-октомври е най-благоприятно, като се ходи за астмата. Пролет и есен така да се каже. Но  е относително, естествено... Мен миналата година така ме бяха наплашили, че август ще изгинем от времето, но късмет - беше много приятно, без аномалии в твмпературите.

Общи условия

Активация на акаунт