Съвет!

  • 1 172
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Момичета, в началото на 10 г. седмица от бременноста съм, споделете изпитвате ли някакви болки, нормални ли са, ходих на няколко прегледа и лекарите казват, че са нормални, тъй, като тялото се подготвяло и т.н. и все пак ... аз се притеснявам, при вас как е или е било? newsm78

# 1
  • Pb
  • Мнения: 1 183
В началото на бременността имах болки, напомнящи менструални, не се притеснявах, знаех, че са в реда на нещата.
Трябва да се успокоиш, още повече, че си посетила няколко специалиста. Едва, ако има кърваво зацапване, става нещо нередно в теб.
Най-важното сега е да се заредиш с търпение, защото ти предстоят много специални 9 месеца.

П.С.
Конкретизирай друг път заглавието на темата, така повече потребители ще те прочетат.  Peace

# 2
  • Мнения: 145
Аз също имах леки болки , но ми казаха че е от разтягането на матката

# 3
  • Мнения: 6
Благодаря за успокоителните думи, пишете нещо повече за Вас, тъй, като съм нова тук, а бих искала да общувам и споделям страхове, радости... с момичетата тук ! Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 335
Аз също имах леки болки , но ми казаха че е от разтягането на матката
И при мен беше така.Пиех Нош па по сьвет на доки Peace

# 5
  • Мнения: 6 712
Да, и аз имах такива болки. Спокойно Hug
Кой месец ти е термина - можеш да се присъединиш към момичетата, очакващи бебета съответния месец Peace

# 6
  • Мнения: 4 335
Благодаря за успокоителните думи, пишете нещо повече за Вас, тъй, като съм нова тук, а бих искала да общувам и споделям страхове, радости... с момичетата тук ! Embarassed
Мила,има от4етни теми на 4акащите по месеци бебета.За кога ти е термина,там ще ти е много интересно да си пишете и да карате заедно бременността си.Успех и лека бременност Hug

# 7
  • Мнения: 2 479
Нормално е да ималеки болки, придърпване...ще отмине. Като започнеш да усещаш бебо как шава ще се поуспокоиш. Wink
Благодаря за успокоителните думи, пишете нещо повече за Вас, тъй, като съм нова тук, а бих искала да общувам и споделям страхове, радости... с момичетата тук ! Embarassed
Мила,има от4етни теми на 4акащите по месеци бебета.За кога ти е термина,там ще ти е много интересно да си пишете и да карате заедно бременността си.Успех и лека бременност Hug
Peace

# 8
  • Мнения: 6
И аз пия но-шпа и папаверин, но продължавам да се притеснявам, термина е на 27 март 2009 г., има много време до тогава...

# 9
  • Мнения: 2 479
Мила, наистина най-добре влез в отчетните теми, там всички ще са като теб и ще споделяте едни и същи вълнения.
Ето тук:януари-април

# 10
  • Мнения: 6
Благодаря Ви много за съветите!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм имала никакви болки по бреме на бременността

# 12
  • Карлово
  • Мнения: 328
 ShockedИ аз не съм изпитвала болки.Защо не направиш консултация и с друг лекар?

# 13
  • Мнения: 2 495
Болките са нормални. Simple SmileНяма за какво да се притесняваш Peace.Ако си мартенска мама, заповядай в в отчетната тема!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 187
Аз имах и при двете бременности - само болки са нормални, а и щом си посетила специалисти, успокой се и лека бременност. preggo

Общи условия

Активация на акаунт