Най-добрият ЕКСФОЛИАНТ за крака?

  • 12 557
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте момичета,

доста търсих по темите, но не мога нищо конкретно да намеря.

Търся си ЕКСФОЛИАНТ ЗА КРАКА, но наистина да върши работа и да има ефект!

Много ще съм благодарна за всякакви продукти, от които сте доволни - марки, модели, цени... bouquet

# 1
  • Мнения: 43
Здравейте момичета,

доста търсих по темите, но не мога нищо конкретно да намеря.

Търся си ЕКСФОЛИАНТ ЗА КРАКА, но наистина да върши работа и да има ефект!

Много ще съм благодарна за всякакви продукти, от които сте доволни - марки, модели, цени... bouquet

Винаги има нещо още по-добро !
Но това върши работа.
http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=196&cid=

# 2
  • София
  • Мнения: 97
Още един глас за ексфолианта на Freeman
От всички ползвани досега - този е най добрият

# 3
  • Мнения: 43
Още един глас за ексфолианта на Freeman
От всички ползвани досега - този е най добрият

Като параметри цена и качество може да се каже ,че е отличен избор!

# 4
  • Мнения: 120
Bebu4a а ти с твоите 19 години какъв проблем имаш с петичките?
По-скоро имаш нужда от добър крем за крака .
 newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753

Този на Freeman изглежда готино, ще го тествам.  Flutter

# 6
  • Мнения: 3 306
ползвам един на Ейвън от серията Планет Спа с грозде - доволна съм  Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 815
ползвам един на Ейвън от серията Планет Спа с грозде - доволна съм  Hug
И аз него ползвам. Много добре ми действа на краката, а и ги охлажда много приятно  Peace

# 8
  • Мнения: 3 695
ползвам един на Ейвън от серията Планет Спа с грозде - доволна съм  Hug
и аз ползвам тази серия и съм доволна  Peace

# 9
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И аз ползвам ексфолианта за крака в кутийкта на Ейвън с грозде,също и в шишенцето ,но за тяло,пак на Еъвън от същата серия Wink

# 10
  • Мнения: 144
Момичета, благодаря много за отговорите.
malka_luna, нищо ми няма на петичките...Аз явно не съм се изразила както трябва - търся си ексфолиант за самите крака, не за петите. От епилатора ми остават едни точици и петънца и подкожни понякога, аз си ги търкам с гъба люфа и има ефект, но ми казаха че ако редовно ги ексфолирам ще е още по-добре. Обаче аз не съм наясно точно какво да ползвам и затова попитах! newsm78

# 11
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета, благодаря много за отговорите.
malka_luna, нищо ми няма на петичките...Аз явно не съм се изразила както трябва - търся си ексфолиант за самите крака, не за петите. От епилатора ми остават едни точици и петънца и подкожни понякога, аз си ги търкам с гъба люфа и има ефект, но ми казаха че ако редовно ги ексфолирам ще е още по-добре. Обаче аз не съм наясно точно какво да ползвам и затова попитах! newsm78

Домашна рецепта,която ползвам аз:кафе(сурово-поне такова ползвам аз)+канела за по-силен аромат....Може и само кафе,все пак то  върши цялата работа....След епилация обилно ексфолираш краката няколко минутки,изплакваш,намазвш с подходящ крем(или лосион) и след няколко минутки ефекта е "Уау" Peace Също така подкрепям и идеята за серията Планет Спа на Ейвън с гроздови семена(частици).Той също върши много добра работа!

# 12
  • Мнения: 3 641
Кафе, мед и зехтин за мен е най-добрият ексфолиант. Иначе си има и някакъв на Орифлейм Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 815
Момичета, благодаря много за отговорите.
malka_luna, нищо ми няма на петичките...Аз явно не съм се изразила както трябва - търся си ексфолиант за самите крака, не за петите. От епилатора ми остават едни точици и петънца и подкожни понякога, аз си ги търкам с гъба люфа и има ефект, но ми казаха че ако редовно ги ексфолирам ще е още по-добре. Обаче аз не съм наясно точно какво да ползвам и затова попитах! newsm78

Домашна рецепта,която ползвам аз:кафе(сурово-поне такова ползвам аз)+канела за по-силен аромат....Може и само кафе,все пак то  върши цялата работа....След епилация обилно ексфолираш краката няколко минутки,изплакваш,намазвш с подходящ крем(или лосион) и след няколко минутки ефекта е "Уау" Peace Също така подкрепям и идеята за серията Планет Спа на Ейвън с гроздови семена(частици).Той също върши много добра работа!
Сурово, мляно кафе ли ползваш? Някой знае ли каква е разликата между суровото и утайката, защото съм чувала и двата варианта  Peace

# 14
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета, благодаря много за отговорите.
malka_luna, нищо ми няма на петичките...Аз явно не съм се изразила както трябва - търся си ексфолиант за самите крака, не за петите. От епилатора ми остават едни точици и петънца и подкожни понякога, аз си ги търкам с гъба люфа и има ефект, но ми казаха че ако редовно ги ексфолирам ще е още по-добре. Обаче аз не съм наясно точно какво да ползвам и затова попитах! newsm78

Домашна рецепта,която ползвам аз:кафе(сурово-поне такова ползвам аз)+канела за по-силен аромат....Може и само кафе,все пак то  върши цялата работа....След епилация обилно ексфолираш краката няколко минутки,изплакваш,намазвш с подходящ крем(или лосион) и след няколко минутки ефекта е "Уау" Peace Също така подкрепям и идеята за серията Планет Спа на Ейвън с гроздови семена(частици).Той също върши много добра работа!
Сурово, мляно кафе ли ползваш? Някой знае ли каква е разликата между суровото и утайката, защото съм чувала и двата варианта  Peace
Къде точно е разликата между суровото кафе и утайката му незнам и аз...Може би именно,че едното е утайка,а другото не е  newsm78 #Crazy Joy.Сериозно вече-ползвам предимно сурово кафе,мляно кафе....Много ме кефи като се наклепам цялата с него и от водата стана цялата с цвят "кафе"  Joy ... Определно за мен ефекта от суровото кафе е много по-добър от утайката!

Общи условия

Активация на акаунт