kak da razbera

  • 1 215
  • 13
  •   1
Отговори
 zdraveite na vsi4ki. imam problem , predi dve sedmici trybva6e da mi doide cikala ,oba4e ne be6e to4no tova koeto se o4akva da bade(moy cikal e mnogo obilen i saprovoden s mnogo bolki ,i kravoizlivi ot vreme na vreme).stomaha me bole6e , gardite sa6to , oba4e nyma krav , samo ne6to svetlo kafyvo (kato byloto te4enie ama kafyvo).ve4e vtora sedmica sam taka i neznam kakvo mi e, a i gardite prodaljavat da me bolyt.vazmojno li e da sam bremenna?ako moje da mi pomognete da razberta.blagodary predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 1 303
Ами или си купуваш тест за бременност или отиваш на гинеколог(второто при всички положение ако теста е положтелен Grinning  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 005
Ами или си купуваш тест за бременност или отиваш на гинеколог(второто при всички положение ако теста е положтелен Grinning  bouquet
  Peace

# 3
  • Мнения: 17 546
Случайно да си пропуснала хапченце? Как точно си представяш, че ние ще ти помогнем да разбереш дали си бременна? Не чакай дълго време, докато почне евентуално да рита, та да вземеш теста или да идеш на гинеколог  Peace

# 4
  • Мнения: 22 416
Охх, нещо започвам да се дразня от такива теми.
Абе как сте грамотни (уж) да пишете по форумите, да ползвате компютър и интернет, а да не сте грамотни в елементарна сексуална култура. Тя също така включва и човек да знае какво да прави при съмнения за бременност и евентуално симптоми.
Отиваш до магазина, купуваш си тест за бременност, правиш го по упътването и виждаш резултат.

# 5
  • Мнения: 1 303
Е то и аз се дразня на теми от рода против ваксините и съответно си правя изводи, за интелигентността на пишещите,но нали за това е форум-всеки да пише  PeaceТочно ти не би трябвало да имаш никакви претенции към нечия култура-най-вече здравната Peace

# 6
  • Мнения: 22 416
Е то и аз се дразня на теми от рода против ваксините и съответно си правя изводи, за интелигентността на пишещите,но нали за това е форум-всеки да пише  PeaceТочно ти не би трябвало да имаш никакви претенции към нечия култура-най-вече здравната Peace

Тази тема не е за ваксините. Така че ако обичаш не си давай мнението за нещо, за което не са те питали.
Да не би да преследваш хората с различно мнение от твоето по форумите?
Ставаш твърде нагла.
А какви претенци и към кого ще имам на теб ни най-малко не ти влиза в работата.

# 7
  • Мнения: 1 303
А ти не бързай да оценяваш  нечия култура и да коментираш чия тема не ти харесва след като също никой не те е питал Peace
Ако забеляза аз първа бях писала тук,може би ти ме преследваш  Laughing

# 8
  • Мнения: 22 416
А ти не бързай да оценяваш  нечия култура и да коментираш чия тема не ти харесва след като също никой не те е питал Peace
Ако забеляза аз първа бях писала тук,може би ти ме преследваш  Laughing

Не ме засяга къде пишеш, но ако смяташ, че си твърде интересна с коментарите си за някого и нещо, още повече по повод мен си сбъркала адреса.
Нямам намерение повече да спамя темата или да се занимавам с твоята особа.
Ако имаш нещо лично да ми казваш, знаеш къде да го направиш. Ако не, просто не коментирай постингите ми само защото не ти изнася написаното в тях.
Ако пък се чувстваш засегната от това, че секнаха творчеството ти в другата тема, обърни се към когото трябва.

# 9
  • Мнения: 1 303
А ти не бързай да оценяваш  нечия култура и да коментираш чия тема не ти харесва след като също никой не те е питал Peace
Ако забеляза аз първа бях писала тук,може би ти ме преследваш  Laughing

Не ме засяга къде пишеш, но ако смяташ, че си твърде интересна с коментарите си за някого и нещо, още повече по повод мен си сбъркала адреса.
Нямам намерение повече да спамя темата или да се занимавам с твоята особа.
Ако имаш нещо лично да ми казваш, знаеш къде да го направиш. Ако не, просто не коментирай постингите ми само защото не ти изнася написаното в тях.
Ако пък се чувстваш засегната от това, че секнаха творчеството ти в другата тема, обърни се към когото трябва.

Коментарът ми беше провокиран от отношението ти към питащото момиче. Хайде стига със спама!

# 10
  • Мнения: 17 546
Алоуууууууууууу, мегдана не е тук! Скубете си косите на ЛС. Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 335
lilivi, тест за бременност. С такова закъснение ако си бременна (което предполагам), ще се види на видеозон.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 591
Уф, не го дочетох. Явно нямаш кирилица - сайтът има кирилизатор.

А иначе, каквото и да пише в подробностите - отиди на лекар.

# 13
  • Мнения: X
Това ми прилича на бременност. Почти 100% . Ако бебето е желано - дано бременността се развива нормално. Ако не е това, дано скоро решиш проблема си. Тест за бременност е най-малкото което можеш да направиш и обезателно на гинеколог. Съвсем скоро изписаха от болница моя приятелка със абсолютно същите симптоми като твоите. Няма да разказвам какво стана за да не те травмирам, защото може в твоя случай да не е така. Иди на лекар!

Общи условия

Активация на акаунт