Въпрос за житамин С

  • 885
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,има ли опасност да се прекали с вит.С.
Синът ми има Т.пед. ни изписа по 1 ампулка вит.С,но аз му давам  сок от портокал 50 мл и чай от шипка./все още не съм дала ампулите/,но ако му ги дам да не би да прекаля с витамина???

# 1
  • Мнения: 1 303
Давай и ампулката,излишъкът се изхвърля от организма.А за какво е предписан?Ако е за кратко-няма проблем

# 2
  • Мнения: 7 201
Давай и ампулката,излишъкът се изхвърля от организма.
Peace Това е единственият витамин,с който няма опасност да се прекали!

# 3
  • Мнения: 1 303
По принцип-да,но при дълга употреба на високи дози води на образуване на камъни.Но в случая няма страшно Peace

# 4
  • Мнения: 37
Давай и ампулката,излишъкът се изхвърля от организма.А за какво е предписан?Ако е за кратко-няма проблем
[/quot
Явно е изписан с цел да подсили имунната с-ма.Защото от 3 дена сме с Т.и то защото бяхме на конс. и в чакалнята бяхме за около10 мин. с 2 болни дечица и веднага след като се прибрахме усетих,че е топъл.

# 5
  • Мнения: 1 303
Няма проблем да го даваш няколко дена Hug

# 6
  • Мнения: 201
Няма проблем...ако е изписан се дава минимум 3 дни по една ампулка, за да има ефект, ако се налага се дава и повече дни. Наистина излишъка се изхвърля от организма.
Наблегни на чая от шипка и лайка с няколко капки лимон в него Peace

Успех  bouquet

# 7
  • Мнения: 37
Опитах се да му дам 1 ампулка+портокалов сок,но преди това беше ял 60 гр мляко и повърна на фонтан.До сега не беше повръщал,само имаше Т.

Общи условия

Активация на акаунт