Впечатления от детска ясла Джани Родари

  • 674
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте мами, моля ви за отзиви от частата детска ясла Джани Родари, много благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 4 447
И аз бих искала да разбера.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 550
Мисля, че биха се включили повече майки, ако помолиш някой модератор да премести темата в "Нашите деца".  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 12 550
Нямам преки впечатления от градината, но миналата година бях решила да давам Калоян на частна ясла и понеже живея в Дружба се обадих в Джани Родари. Вдигна ми една от учителките. Поговорихме с нея. За моя огромна изненада в края на разговора изведнъж жената тихо ми каза "Г-жо, по-добре не записвайте детето си тук"  Shocked Обясни ми, че общи линии децата не се гледат хубаво, че храната не е много добра и таксите се променят постоянно. Дали това е било истина, не мога да кажа. Но това е моят опит с въпросната градина.

# 4
  • Мнения: 1 668
Иван ходи там от декември. Първата му учителка беше страхотна. След това за кратко имахме нова, с която имах страхотни проблеми, стана скандал, отписах детето  и те я уволниха незабавно. В момента малкия отново е там. Базата е добра, храната се готви на място и е много разнообразна и иван яде с кеф и ми се хвали какво е ял през деня... за справка вечер с мен яде само солети или вафли за вечеря  Joy. От септември ще пускат цяло ново крило - явно наплива е голям. Директорката на градината също е сменена и новата ми вдъхва голямо доверие. Аз лично искам иван да е в група за 3+ и се съобразиха с моето желание. Изобщо с изключение на въпросната учителка, която беше за кратко проблеми не сме имали  Joy. Ако има въпроси ще отговоря пак.

# 5
  • Мнения: 4 447
Нямам преки впечатления от градината, но миналата година бях решила да давам Калоян на частна ясла и понеже живея в Дружба се обадих в Джани Родари. Вдигна ми една от учителките. Поговорихме с нея. За моя огромна изненада в края на разговора изведнъж жената тихо ми каза "Г-жо, по-добре не записвайте детето си тук"  Shocked Обясни ми, че общи линии децата не се гледат хубаво, че храната не е много добра и таксите се променят постоянно. Дали това е било истина, не мога да кажа. Но това е моят опит с въпросната градина.

Я! Стииииига бе!  Shocked
Аз също съм в Дружба и търся частни ясли в района.

Хайде, нека повече майки се включат с мения за
градината.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт