въпросче

  • 1 751
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Някой знае ли дали закуска и кафе ще окаже влияние върху правилния резлтат на кръвта или по точно на хемоглобина.Напоследък забравям често и затова закусих преди да дам кръв за изследване-това нормално ли е .........да забравяме през бременността

# 1
  • Мнения: 3 621
ще окаже влияние само ако ти изследват кръвната захар, за другото е без значение дали кръвта е взета на гладно или не , нормално е да забравяш, всички казват че като кърмиш забравяш още повече

# 2
  • Мнения: 38
благодаря ти Nefertity

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Нормално е да забравяш.
Дай кръв утре.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мисля,че няма да окаже някакво влияние

# 5
  • Мнения: 30 968
Храната оказва влияние върху левкоцитите, повишават се леко, както и стреса.

# 6
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При кръвта ще окаже влияние. Аз един път така забравих и наплащих сестрите с излеванията. Звъняха да ходя по спешност да пускам пак ooooh! По-добре ги дай друг ден

# 7
  • Мнения: 1 336
На мен винаги ми казват да ходя на гладно, мисля че оказва влияние ......

# 8
  • Мнения: 1 512
Ако не оказва влияние няма да се взема кръв на гладно.Има и кръвни изследвания при които се взема и кръв след като си яла, но специално ПКК се взема на гладно.След като си забравила направи изследванията друг ден на гладно.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 185
На хемоглобина няма да окаже влияние, но на кръвната захар - да! Аз ходех все закусила на изследвания през цялата бременност и нямаше проблем, с мойто ниско кръвно беше немислимо да не закуся!

# 10
  • Мнения: 2 401
На хемоглобина няма да окаже влияние, но на кръвната захар - да!
Аз също съм закусвала преди изследвания!

# 11
  • Мнения: 9 973
абе те хората си казват на гладно да се ходи
отиди утре

# 12
  • Мнения: 518
И аз знам, че на гладно се правят изследванията - сигурно има значение.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 336
Аз лично винаги давам кръв сутрин и обезателно на гладно, опитвам се дори вода да не пия.
А за забравянето - по време на бременноста не съм забелязвала да съм забравяла, но след като родих - първите два месеца забравях  ooooh! но после всичко се оправи  Hug

# 14
  • Мнения: 203
Със сигурност оказва влияние и на кръвта и на урината...иначе за какво ще ни карат да ходим гладни и жадни!!!

Общи условия

Активация на акаунт