Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хайде, народе, на лунния глад, че не остана! Да не забравите - от утре, последно папкане до 21.33.  smile3505  Успех!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Оооо, тоя път съм пас LaughingТака съм се нагрухала с бисквити с течен шоколад, че и пет дни да гладувам - се тая hahaha

# 2
  • Мнения: 1 313
от днес ли започва или от утре

# 3
  • Мнения: 781
Абе хора в сайта ,в който гледам фазите пише 28 .06 -21.24ч ,но пише че влияе 12ч преди този час и 12ч след него.Та си мисля че трябра глада да почва утре от 9.24.http://www.beinsadouno.com/moon_phases.html

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Марчела, една дума каза и ме убеди! Започвам сега! И Господ да ми е на помощ, ха-ха.  newsm17

# 5
  • Мнения: 251
Нищо ли не трябва да се яде? Аз сега съм на плодове и чай.

# 6
  • Мнения: 1 313
мисля, че става въпрос за пълен глад.А вода може ли?

# 7
  • Мнения: 3 164
Този път съм непоколебима-от снощи само вода,чайче натурал и мъничко пъпеш Crazy

# 8
  • Мнения: 1 313
и аз съм само на вода,добре че прочетох темичката преди 9.30
а до довечера 9.30 ли продължава глада?За първи път ми е и затова моля да ми простите за елементарните въпроси.

# 9
  • Мнения: 3 537
Аз знам,че е от тази вечер 21,30 до утре 21,30.Така,че започвам  Grinning

# 10
  • Мнения: 46 492
Аз този път пропускам  Laughing Първия път свалих 2 кг., но след това започнах НВД и на втората лунна ефекта беше почти нулев  Sad Така, че си продължавам с НВД-то  Grinning
Успех на всички   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 120
Аз съм с вас момичета. До сега съм изпила само едно кафе-просто немога без него. Ще гледам да устискам и да не си позволя нищо друго

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Току-що обядвах... един чай от тези -  Toilet  Ох.

# 13
  • Мнения: 1 120
и аз приключих обяда с чаша натурален сок от ананас Laughing

# 14
  • Мнения: 3 537
И аз съм на едно кафе,водичка и сок от лимон.След малко ще си направа още едно кафенце GrinningОоо,ще изкарам до довечера без проблеми Wink,даже и до утре сутринта ще карам направо,за да не се тъпча вечерта

Общи условия

Активация на акаунт