правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 381
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
правите ли секс пред бебетата си? интересно ми е да знам, дали е гре6но.

# 1
  • Мнения: 1 199
Само когато е дълбоко заспало. Те не са в състояние да се преструват че спят, за да ни шпионират Simple Smile Не бих оставила бебе да спи само в стая, така че няма избор.

# 2
  • Мнения: 25 449
Те не са в състояние да се преструват че спят, за да ни шпионират Simple Smile

Така си мислиш!  Joy
Очаквай в скоро време изненади!  Mr. Green

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 704
разбира се само гледай да е дълбоко заспало Laughingиначе събудили се няма как да спреш да му обърнеш внимание Joy Joy

# 4
  • Мнения: 641
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...


И аз щях това да попитам, но явно хората не могат да си пренесат спалнята/леглото в друга стая  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за това дали е грешно....  Sick

# 6
  • Мнения: 2 803
Да, случвало се е, но когато е спяла.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 551
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...


Има хора, които живеят в една стая и просто няма друга. А по темата - ако става въпрос за 7-месечно бебе, едва ли е проблем за секса, когато спи.

# 8
  • Мнения: 25 449

Има хора, които живеят в една стая и просто няма друга. А по темата - ако става въпрос за 7-месечно бебе, едва ли е проблем за секса, когато спи.

Ако няма друга стая, пак може да се намери изход. Баня, тоалетна, спомен за пубертетски тръпки...  Laughing
На седем месеца може и да не се травмира особено, ако се събуди и види мама и тати какво правят в леглото, но проблемът е, че на тях им става навик, а децата растат бързо. В един момент започват проблемите - я детето се травмира от стоновете, я започва да задава неудобни въпроси... Справка - в темата за детските бисери и тази за неудобните ситуации.
Но, ако научат малкото да подава презервативите или лубриканта в подходящия момент, предполагам, че няма да има проблем за родителите.  Thinking

# 9
  • Мнения: 17 546
Пет години живяхме в една стая с три деца. Ако бяхме спрели секса заради това, до сега да сме полудели и двамата, или да сме се развели. За протокола: не са ни хващали никога.

# 10
  • Мнения: 2 131
Е, пред 7-месечно бебе, разбира се, че може. Ама пред по-голямо "бебе" - едва ли...  Mr. Green
Ние използваме другата стая.  Mr. Green
Лелеее, Балу, вие сте факири   bouquet

# 11
  • Мнения: 17 546
Лелеее, Балу, вие сте факири   bouquet
Mr. Green Всичко е тренировки и постоянство сестро.
 Hug

# 12
  • Мнения: 139
Правим си Crazy Едва ли ще се травмира Mr. Green Случвало се е да погледне,но след това веднага си ляга Laughing

# 13
  • Мнения: 3 216
Правили сме,но когата спи. Правивли сме и в другата стая докато  гледаше филмче,така,че е вьпрос на организация .

# 14
  • Мнения: 2 448
Не, детето спи отделно от бебе.
Не мисля, че е грешно, по скоро аз бих била в стрес и до оргазъм едва ли бих стигнала при мисълта очичките на бебчо д се ококорят в най неподходящия момент.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт