Моля, препоръчайте ми...

  • 1 546
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 851
Искам да си купя хубав хидратиращ крем за лице до около 30-40 лева и лека пудра, подходяща за всекидневна употреба. Малко ме е страх дали ще ми я понесе кожата, защото от фдт още вечерта ставам на ситни пъпчици /вероятно ми се запушват порите и кожата не може да диша, знам ли.../ За пудрата, незнам по колко вървят, но пак до около 30 тина лева ми се иска да е.

# 1
  • Мнения: 1 885
А на колко години си? Каква ти е кожата?
Крема със защита ли трябва да е? Пудрата с каква покривност?

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
бих ти препоръчала кремовете на Ла рош позе, хидратиращите. има няолко вида, в зависимост от кожата.
като ти е чувствителна, вземи си пудра на Манхатън, антибактериална, но има предвид, че малко изсушава. успех.

# 3
  • Мнения: 851
На 28 съм. Явно ще трябва силно овлажняващ крем за всеки ден и пудра, която да не запушва порите. Мислех си за онази пудра, която рекламираше Пенелопе Круз???

# 4
  • Мнения: 3 641
За кремче мога да ти препоръчам на Еuserin Hidracomfort. Лично аз съм много доволна. Около 30 лева. Пудрата на Лореал не съм я ползвала, но на Манхатън е добра, точно за такак чувствитлена кожа като твоята Hug

# 5
  • Мнения: 6 711
Препоръчвам ти крем за лице Hydrabio на Биодерма! Peace

# 6
  • Мнения: 2 803
За кремче мога да ти препоръчам на Еuserin Hidracomfort.
И аз го препоръчвам. Peace

# 7
  • Мнения: 6 608
На 28 съм. Явно ще трябва силно овлажняващ крем за всеки ден и пудра, която да не запушва порите. Мислех си за онази пудра, която рекламираше Пенелопе Круз???
Каква ти е кожата ?

# 8
  • Мнения: 2 457
Актуална тема и за мен. Кремът ми свърши и утре трябва да си купя, но се чудя какъв да е. И аз съм като авторката на темата на 28 год., но ми се иска да има фактор поне 15 и да е хидратиращ.Кожата ми е чувствителна смесен тип.До сега ползвах на Lancater Aquamilk  и бях доволна, но беше без фактор за съжаление.

# 9
  • Мнения: 2 476
Препоръчвам Avene SPF 15 оптимално идратиращ.
Аз съм много доволна.Не помня с точност,но е около 35 лв. Hug

# 10
  • Мнения: 1 885
Aз съм за Eucerin Hydro balance



За пудра трябва да се разходиш и да пробваш от тестерите. Всяка фирма предлага различни цветове и покривности. Що се отнася до запушването на пори, никой не гарантира че не се получава именно така.
Аз лично, колкото и странно да звучи, май най-много харесвам пудрите на Орифлейм защото са финни или поне бяха преди. Не съм ги ползвала отдавна. Все купувам скъпи работи уж че по-хубави ама рядко попадам на нещо наистина добро

# 11
  • Мнения: 851
Благодаря ви момичета! Hug  bouquet Hug
Златни сте!
Ще си взема крема на Юсерин и наистина за пудрите ще пробвам. Може да си купя две различни, за да пробвам коя ще ми понесе по-добре!

# 12
  • Мнения: 2 803
Благодаря ви момичета! Hug  bouquet Hug
Златни сте!
Ще си взема крема на Юсерин и наистина за пудрите ще пробвам. Може да си купя две различни, за да пробвам коя ще ми понесе по-добре!

 Peace

# 13
  • Мнения: 372
Eucerin hydrobalance е хубаво леко кремче, но няма фактор... а и особена разлика с кремовете на Nivea Visage не съм забелязяла (от един и същ производител са) - освен в цената де Wink
Avene Hydrance Optimale според мен е доста по-добър избор (има го и във вариант с УВ фактор), но е и по-скъп.
Ако си с чувствителна кожа, направо си вземи и пудра от медицинската козметика - Avene, La Roche Possay... От не-медицинската - Max Factor  Peace

# 14
  • Мнения: 247
Ето този е много добър за всекидневна употреба:

Общи условия

Активация на акаунт