НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 915
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 085
Моля те пиши на кирилица.
Много съжалявам че така ти се е случило но не усвисвай нос.Стискам палци всичко да е наред с теб и скоро да се похрювалиш че си бременна.  bouquet

# 46
ами сега ми предписаха оргаметрил за да ми предизвикат цикъла и след него 6те пробваме пак,дано стане!!!!!успех на вси4ки които желаят 2 4ерти4ли

# 47
  • бургас
  • Мнения: 18
здравейте, сладури да се запиша и аз тук newsm03 така..не ми идва вече 61 дни newsm12след поредица отрицателни тестове/4/, като последния беше преди 9 дни още не ми идва.след последния отрицателен тест отидох на лекар, същия ден, това беше преди newsm789 дни. не се видя бременност, само 3 фоликулчета едното беше 12мм, а другите две, в другия яйчник-8.4 и 8.9мм. изписаха ми дуфастон и герикапс и така пия ги вече 7 дни и нищо. #2gunfire  а иначе ме болят гърдите и като че ли са подути, заболките ниско долу да не говоря, ту в ляво ту в дясно,кръста също ме боли.и аз не знам какво ми става newsm78но това чакане ме убива.вие какво бихте ме посъветвали, моля помогнете smile3511

# 48
  • бургас
  • Мнения: 18
параскева,понеже съм в подобно положение, само че мен ме гледаха по всички въжможни начини, можее ли да ми кажеш кога ти беше последната менструация и колко дни ти е цикълът по принцип smile3523

# 49
  • Мнения: 170
последната М беше на 11.07, а цикъла е 28-30дни. Никога не ми е закъснявало така.За протокола още не ми е дошло. Чакам 11.09, и да видим тогава.

# 50
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Защо не идете на доктор, бе хора?Как така не ви идва по 2 месеца и седите и чакате ooooh!

# 51
  • Мнения: 170
аз бях тази седмица на док, но той не видя нищо. каза, 4е ако е имало оплождане е било последните десет дена. Писах ве4е за това.

# 52
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
понеже съм минала по този път,не идва  М  и тест след тест отрицателен бих препоръчала да се обърне внимание на хормоните,обикновено такива признаци имат хормоналните проблеми.не е нормално по 2м.да не идва и да се говори за евентуална бременност.ако не настъпил цикъл,в повечето случай няма и овулация за какво оплождане говорим

# 53
  • Мнения: 1 258
И на една прителка така-не и беше дошло,а теста беше отрицателен.ходи на лекар в поликлиниката и казаха че е киста!е тая киста сега на 22-ри септември ще прави 3 годинки и се казва Дарина! Twisted EvilТака че иди при някой спец. който си знае работата  bouquet

# 54
  • Мнения: 152
За тези момичета, които не знаят, има един хормон на хипофизата - пролактин. Неговото високо ниво понякога е причина за липсата на менструация.Това е хормонът, който предизвиква лактацията при бременната жена, но може да е повишен и без бременност. Нарича се хиперпролактинемия. Това е причина за аменореята, в случая вторична. Дано да не е това при вас, но се консултирайте и с ендокринолог, освен с гинеколог, а най-добре с ендокринен гинеколог.

# 55
  • Мнения: 127
да се запиша и аз последна менструация на 4 юли и още си чакам!За тези които не са прочели някъде из форума на 8 съм ан д-р.

# 56
  • бургас
  • Мнения: 18
добро утро момичета, пожелавам ви една щастлива седмица изпълнена само с хубави емоции! идано нещата при нас да са наред, и аз пак ще ходя на лекар, та че ще пиша за резултата. стискам палци на всички Peace
 

# 57
  • Мнения: 170
На мен ми дойде на 02.09 и вече съм спокойна, че не е нищо сериозно!Нов месец, нов късмет!!!

# 58
  • бургас
  • Мнения: 18
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514

# 59
  • Мнения: 152
paraskeva стискам ти палци за новия месе Peace ,дано да се получи.  аз бях вчера пак на лекар, пак нищо не мойа да види, каза ако не ми дойде още 5 дни пак да правя тест smile3511 побърквам се вече smile3514




Този доктор трябваше да ти пусне хормонални изследвания, а не да те заблуждава с тестове.

Общи условия

Активация на акаунт