Търся спешно детски психолог или психиатър!!!

  • 851
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Здравейте,преди няколко дни споделих с вас тук за проблемите,които ми създава бившият ми мъж.Как се опитва да купува детето ми,когато ходи при него и как го настройва срещу мен,вторият ми съпруг и родителите ми.
Взех решението да не пускам малкият повече там,защото се прибира съсипан,агресивен и ми трябват след това по две седмици за да го вкарам в релси.
Смятам,че всичко това му вреди на детето и не бих искала да се тормози по този начин.
Не съм казала още на бившия,че няма да го пускам.Ще му предложа да го вижда навън ако иска или да идва в нас.
Но си представям какви патаклами ще настанат,дори предполагам,че ще стигнем и до съд.
И затова искам да се подготвя предварително ако той ме призове в съда.
Искам да започна да водя детето на детски психолог или психиатър,който да поработи с него и ако може да ми издаде като специалист документ,в който да се упоменава,че ходенията на детето в онзи дом не му се отразяват добре на психиката.
Възможно ли е това и бихте ли ми препоръчали някой добър доктор?

# 1
  • Мнения: 214
Здравей, anidimova съжалявам за отношението на бившия ти към теб и семейството ти.За да успеем да ти помогнем напиши от кой град си или поне до кой голям град живееш, за да можем да ти дадем координати на специалисти. Hug

# 2
  • Мнения: 798
Здравей! Не съм попадала на поста ти преди; съжалявам за трудната ти ситуация, но вярвам, ще се справиш.  Peace
Чудя се дали само детето тормози "бившият" или и теб? В началната страница има линк към Асоциация Анимус. Там можеш да поговориш по телефона или да отидеш на консултация, ако имаш нужда за себе си. С други думи - първо се погрижи за себе си, защото детето те усеща.
Имам координати на този център в София:
Детско здраве
ул.Ами Буе 27
тел. 952 42 97 и 952 57 37
Даде ми ги педито във връзка с поведенчески проблем на моето дете, но правя уговорката, че не съм звъняла, защото се справям по друг начин и не мога да ти дам отзиви за нивото на специалистите.

# 3
  • Мнения: 597
Извинете ме,
от София съм.

# 4
  • Мнения: 597
По всяка вероятност се опитва да съсипе мен чрез детето,но не съзнава,че с всичко това съсипва и самото дете.

Общи условия

Активация на акаунт