бременна сам сега на къде

  • 1 972
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
 Сбъдна се мечтата ми,имам си ембрионче само, за сега, ама съм и малко стресната. Миналата ми бременност завърши зле-пометнах.Страх ме е да не стане пак така-давайте ми каквито и да е съвети  Praynig за всичко
Искам всичко да ми е ок и на мен и на мъничето ми
Благодаря предварително  Hug

Последна редакция: пн, 27 юни 2005, 17:45 от Reza

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile като начало...УСПОКОЙ СЕ!!!
не се напрягай...не се изморявай..спинкай, папкай...разхождай се умерено .... и всичко ще е наред:))
 Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 116
Честито !!!!!

Почивай и се радвай на живота който расте в теб Simple Smile)) И никакви лоши мисли Simple Smile))

Леко бременеене Simple Smile

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на теб и коремчето

# 3
  • Мнения: 46 434
Мисли само за хубави неща и си представяй бебчето Grinning
Лека бременност  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 142
Първо - честито! Бъди спокойна и всичко ще е наред. Другото Reza ти го е казала! Леко бременеене!

# 5
  • Мнения: 410
Е как на къде?ами към все по големия корем,към качването на килограми и всичките тези "приятни" неща съпътстващи бременноста Simple Smile
Всички мами тук са ти го казали много добре,най-важното е да си спокойна и да не си мислиш за лоши неща и по този начин да се натоварваш Rolling Eyes Угаждай си,това е много важно,прави и яж каквото искаш smile3521,не се преуморявай и се пази поне докато минеш третия месец.
Радвай се на живота и леко бременеене preggo

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Честито, Констанс! И да знаеш, няма радост по-голяма от това да станеш мама! А следващата по големина радост е да си бременна - радвай се на всеки миг, планирай, избирай илил направо купувай, говори за всичко което те вълнува с колкото може повече хора покрай теб! Намери си приятелки от форума от твоя или дори по-далечен район и излизайте заедно! 9-те месеца ще ти се сторят по някое време дълги, но после ще ти се иска да си ги върнеш пак и да усещаш бебчето отново в себе си!

Като начало - спокойно! Не знам по каква причина не си задържала предишното бебе, но за да елиминираш всякакви подобни опасности, карай я по-спокойно. Ако работиш, занеси в офиса някакв одоказателство от установяването на бременността (сигурно медицинско или не знам какво - тя лекарката ти ще знае) - първо за да вържеш гащите пред работодателя да не вземе да няма нужда изведнъж от теб, пък и второ - да проявят разбиране всички и да те щадят повечко. И гледай повечко да почиваш, поне докато преминеш по-рисковите първи месеци!

# 7
  • Мнения: 980
Честито! Не се притеснявай, спи и почивай повече. Яж много плодове, ядки, ходи на леки разходки и то само след 19 часа, не излизай на тоз пек. Избери си добър специалист да следи бременоста. Ако си притеснена от нещо - споделяй. Тук има много мами, който ще помагат с каквото могат!
Цунки от нас. Heart Eyes Не стой много пред компютъра, ей! Simple Smile

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Честито и от мен. Питай си лекаря дали да не си биеш прегнил известно време. Аз си бих защото имаше опасност да пометна и съм доволна. Доколкото ми обясниха лекарите това образувало нещо като "чадър" или "шапка" над ембриона и не позволявал да се влияе от външни фактори.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Малко известно е тук изглежда. На мен ми го изписаха в клиниката на Дуковски в студ. град. След това ходих при други лекари и някой от тях не го бяха чували а други не знаеха почти нищо за действието му.

# 10
  • Мнения: 5 241
Честито!
Успокой се и се радвай на растящото си коремче!
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!

# 11
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
4естито!Лека бременност!
Зареди се с положителна енергия, не мисли глупости и вси4ко ще е о.к

# 12
  • Мнения: 5 577
Аз казвам само 4ЕСТИТО, другото мамите са обеснили  Hug
Леко бременеене.

# 13
  • София
  • Мнения: 469
Честито!
Мисли само в положителна насока! Ще е полезно за теб и бебчето!
Не мисли за минали неща!
Много късмет и лека бременост!!!!!

# 14
  • София
  • Мнения: 2 827
4estito i smelo napred
spokoino
stiskame palci
leka bremennost

Общи условия

Активация на акаунт