Някой знае ли?

  • 1 154
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Този месец пих противозачатъчни,но ги започнах от третия ден на цикъла,преди 4 дни ги сприах и още чакам да ми дойде,някой който е пил Ясмин,може ли да каже горе долу,кога би трябвало да дойде?Мерси преджарително!

# 1
  • Мнения: 49
Аз пиех Ясмин преди време, Ц ми идваше до два дни след последното хапче, но съм го започнала от първия ден.
Предполагам ,че заради по късното започване се получава така  newsm78

# 2
  • Мнения: 6
Много мерси за отговора,може би това дава отражение Simple Smile

# 3
  • Мнения: 49
Предполагам че да, но ако все пак многоо закаснее отиди на доктор  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 884
А първите седем дни пазихте ли се с прекъснат или презерватив,нали знаеш че хапчетата като го почнеш започват да действат след 7 дни,да не сте свършили работата и затова да не ти идва? LaughingАз съм пила много време ,но винаги най-много до 2 дни ми идва!Успех и да стане както го искаш Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 551
А първите седем дни пазихте ли се с прекъснат или презерватив,нали знаеш че хапчетата като го почнеш започват да действат след 7 дни,да не сте свършили работата и затова да не ти идва? LaughingАз съм пила много време ,но винаги най-много до 2 дни ми идва!Успех и да стане както го искаш Hug  bouquet
И аз мисля така

# 6
  • Мнения: 6
Ами не сме се пазили,но едва ли това е станало,нямам никакви симптоми! newsm78

# 7
  • Мнения: 674
Що не си пуснеш един кръвен тест Wink

# 8
  • Мнения: 1 085
До 7 дни трябва да ти дойде.Аз пих ясмин и съм много доволна от тях.Само дето качих 9 кила но .... Tired

# 9
  • Мнения: 6
Спокойноооо,неразположена съм от тази сутрин,и смятам да не пия повече,тъй като ми ставаше много зле оттях,а на 30ти заминавам на море и мисля да ги оставя за да не ми е лошо на морето! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт