Задръстванията към Бургас - какво да правим?

  • 2 673
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Здарвейте, момичета (а може би и момчета)!
Предстои ни с мъжа ми и детето ( на 1 г. и 2 м.) да пътуваме за Бургас и планираме това да стане в неделя. Следя обаче новините и просто се чудя какво да правим? А ми се тръгва.Едва ще дочакам неделя.Хубавото е, че ще се отбием през близки роднини в Стара Загора и ако условията са неподходящи за отпътуване към Бургас можем да изчакаме там, но аз толкова искам да видя морето и да вдишам от морския въздух.С нетърпение очаквам да видя как ще възприеме синът ми първата си среща с морето и пясъка.Някой пътувал ли е към Бургас и наистина ли задръстванията са толкова страшни?

Моля ,споделете!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Ние се връщахме преди седмица от Бургас (т. е. миналата неделя следобед) имаше страшно задръстване между Карнобат и Сливен (разстоянието е около 60 км). Беше невиждано от мен задръстване. Сега не знам как е. Ама има, не е като да няма.
А, и няма какво да направиш освен ако не пътуваш със самолет!

# 2
  • София
  • Мнения: 61
Доколкото съм запознат задръстванията са от Бургас в посока София. Вече мисля, че няма задръствания, май лудницата отмина. София пак е пренаселена. Ах, а колко хубаво беше до преди 2 седмици  Grinning

# 3
  • Мнения: 377
Остава ми единствено да се надявам наистина задръстванията да са само от Бургас към София, както чета по материалите , които намерих в нета.

# 4
  • Мнения: 12 648
Дъщеря ми пътува вчера и въобще не е било толкова страшно. В неделя следобед винаги има задръствания, защото софиянци се прибираме от родните си места. А и от морето.

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Вчера беше натоварено, но задръствания нямаше.

# 6
  • Мнения: 1 409
Ние се прибрахме миналия четвъртък от там,и нямаше никакви задръствания,само че пътувахме през нощта.

# 7
  • Мнения: 377
Ние се прибрахме миналия четвъртък от там,и нямаше никакви задръствания,само че пътувахме през нощта.

А бебчо как спа по време на пътя? В столчето нали? Не му ли беше неудобно? Защото, да, това е вариант, но ми е кофти за детето ка ще се ръби и дали изобщо ще може да спи цяла нощ.

# 8
  • София
  • Мнения: 61
Да, пътя се стеснява на Карнобат в посока София и обикновенно там се получават въпросните задръствания. По обяд около 12 часа е най-голямата лудница там. Мисля си и аз, че вече най-голямата навалица и движение е отминало вече! Приятно пътуване!
П.С. Вземете нещо да занимавате детето по време на пътя, че ако не му отвличате вниманието ще започне да нервничи и няма да седи спокойно. Ама вие си ги знаете тези неща  Peace

# 9
  • Мнения: 17 546
Към Бургас се пътува сравнително спокойно. Но разстоянието от Черноморец до Петолъчката на Сливен го взехме за ТРИ часа в неделя на 10.08 ooooh! В обратна посока по три четири коли.

# 10
  • Мнения: 377
Да, пътя се стеснява на Карнобат в посока София и обикновенно там се получават въпросните задръствания. По обяд около 12 часа е най-голямата лудница там. Мисля си и аз, че вече най-голямата навалица и движение е отминало вече! Приятно пътуване!
П.С. Вземете нещо да занимавате детето по време на пътя, че ако не му отвличате вниманието ще започне да нервничи и няма да седи спокойно. Ама вие си ги знаете тези неща  Peace

 Simple Smile Благодаря за мнението и съвета!  bouquet Ще го мислим още няколко дни.

# 11
  • Мнения: 433
Аз редовно си пътувам София - Бургас и обратно - наглеждам си родителите и водя децата да подишат морски нефтохимски въздух. Задръстванията са през уикенда. Аз винаги пътувам през седмицата и избягвам пиковите часове. Сега в сряда ми предстои да се върна в София с бебе на 8 месеца в кола без климатик. Смятам да тръгна към 5 ч. сутринта - така то ще спи до Нова Загора, където ще закусаме и ще го накърмя - а другите пътуващи още ще си пият кафето и ще товарят багажа по колите. После ще си поиграе и след втора почивка ще заспи някъде в началото на магистралата. А в 12 ч ще сме не само в София, но и ще сме прекосили южната дъга на Околомръсното и ще сме си у дома - тези последни 25 км градско каране винаги са най-мъчителни.

Съветвам ви да последвате моя пример, независимо дали сте с климатик. Най-добре се шофира на изгрев слънце, под звуците на Пинк Флойд/Депеш мод/ Азис...  (попълнете по желание   superuu)

# 12
  • Мнения: 1 479
Аз редовно си пътувам София - Бургас и обратно - наглеждам си родителите и водя децата да подишат морски нефтохимски въздух. Задръстванията са през уикенда. Аз винаги пътувам през седмицата и избягвам пиковите часове. Сега в сряда ми предстои да се върна в София с бебе на 8 месеца в кола без климатик. Смятам да тръгна към 5 ч. сутринта - така то ще спи до Нова Загора, където ще закусаме и ще го накърмя - а другите пътуващи още ще си пият кафето и ще товарят багажа по колите. После ще си поиграе и след втора почивка ще заспи някъде в началото на магистралата. А в 12 ч ще сме не само в София, но и ще сме прекосили южната дъга на Околомръсното и ще сме си у дома - тези последни 25 км градско каране винаги са най-мъчителни.

Съветвам ви да последвате моя пример, независимо дали сте с климатик. Най-добре се шофира на изгрев слънце, под звуците на Пинк Флойд/Депеш мод/ Азис...  (попълнете по желание   superuu)
PeaceТрьгнахме за морето през седмицата,никакви задрьствания Laughing,пихме кафе с приятели от Стара Загора за почивка.За музиката-не пиша,че ще се "олея" PartyВрьщането го направихме пак през седмицата без проблем.

# 13
  • Мнения: 274
Аз в Бургас освен по бизнес не ходя.
(Бих отишъл по всяко време на
денонощието и годината  и заради Еллист,
 ако ми се обади с новината, че
орнитолога  е в командировка )
А бизнес в областа, в която аз работя
през лятото в Бургас не се прави.
Предполагам, че вие не пътувате
към Бургас по бизнес, за това и не мога
да ви разбера, кво правите там през лятото...?!
Гърция не е ли по-близо и по-хубаво?
Баси как структурирах поста си в стил Лиси.
Лиси, здравей Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 01:49 от Селинджър

# 14
  • Мнения: 2 467
Друг вариант е да смените пътя. След като ще имате спирка в Стара Загора, след това през Раднево - Тополовград-Елхово- Болярово- Средец- Бургас.
Брат ми пътува неделя през този маршрут и никакъв проблем не е имало. Слабо движение, малко по-лош пътя.
Преди малко дойдоха приятели от Бургас и не е имало проблем, но часът е 5 сутринта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт