Пресата днес

  • 2 512
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 190
Какви списания и вестници четете? Склонни ли сте да давате пари всекидневно за печатни издания? Вярвате ли на всичко, което четете?

# 1
  • Мнения: 2 448
Не чета вестници и списания, информирам се по електронен път.
И не, не вярвам на всичко, което чета, особено на жълти новини. На тях само се смея, верни или не, все тая.  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Почти не купувам вестници с изключение на Капитал, но и него все по-рядко.
Списания - Нешънъл Джеографик - за възрастни и деца, понякога Мениджър.
Винаги имам достъп до библиотека с всякакви научни и браншови вестници и списания, така че мога да чета каквото поискам. Приятно усещане е, стига време да има.

# 3
  • Мнения: 1 447
Много рядко купувам вестници.Гледам повече новините по тв.Особено на жълтите вестници не хващам вяра.

# 4
  • Мнения: 190
Аз обичам да чета, но  сериозна преса, а нея жълта; списания също обичам, но не всички - най-вече прелиствам Ego, Leuropeo, NG, Elle, Eva, The Explorer и др.

# 5
  • Мнения: 3 622
Купувам само Нешънъл Джеографик и Къща и градина

# 6
  • Мнения: 111
Аз гледам новините. Интересувам се и от клюки - тях ги следя по интернет.

# 7
  • Мнения: 2 401
Мдааа, купувам си редовно в-к Дневник и Мениджър, Капитал  рядко има добри броеве в последно време, но когато има - има.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 343
Ммммда,купувам си Плейбой и Максим всеки месец Crazy

# 9
  • Мнения: 4 916
Имаме служебен абонамент за сайтове, където качват всекидневниците и периодиката.
Пари давам единствено за сп. "Goodfood", "Къща и градина", "Дворът", НДж. Май това е.

# 10
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Само "24 часа" всеки ден. Не го чета отначало докрай, даже има дни, в които и не го отварям. Просто навик да го купувам.

# 11
  • Мнения: 4 435
Не купувам.Преди от време на време по някое списание,но от много отдавна не.И не им вярвам,нито на вестниците,нито на списанията,за жълтите издания няма смисъл да говоря.

# 12
  • Мнения: 3 423
Имаше някаква тема за любимите журналисти.
Всички пишеха предимно за телевизионни лица.
Склонна съм да си мисля, че никой не чете вече...

Аз, разбира се, обичам да чета Шок, Шоу и сие,
за да съм в час с това кой кой, защо е и как е...
Но пък много ми се цапат пръстите при четене,
явно се печатат на кофти хартия с евтино мастило...
Нямам основание да не вярвам на написаното. Пък
и как бих могла да проверя, дали е вярно. Няма как.
Затова вярвам. Хората едва ли залудо са писали...

# 13
  • Мнения: 984
Аз си купувам сп. "Мениджър". Но не всеки месец. Има понякога интересни статии и заради това.
Купувам понякога и "Elle", в българския вариант. Обаче затъпя нещо напоследък. Явно лятото спича нечии мозъци.
Преди купувах сюрия вестници, списания. Сега вече - не. Няма сми. В нета е информалитета. Grinning

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
майка ми си купува Уикенд и аз чета това, което ми е интересно, например статиите на Люба Кулезич.
абе, как тъй никой не чете жълта преса, пък тиражите им на тези вестници са по 100 хиляди?  newsm78
иначе чета електронното издание на Стандарт и Сега.

Общи условия

Активация на акаунт